Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

lys 2017

paylaş araştır

1. sonuçları bugün açıklanacak olan ve milyonlarca aday ile ailelerini ilgilendiren üniversiteye giriş sınavı.

2. Üniversite kapılarından giriş yapmayı başarmış adayların, yerleşecekleri yere yön haritası açtıracak anı ailecek heyecanla bekledikleri dakikalar. Verilen aşama aşama emeklerin artık bir sonu da olacaktı elbet. İşte tercih döneminin başlayacağı bugünden itibaren, 2,4,5,6 yıllık eğitim süreci de tamamlanır inşallah. Mezun olmakla işleyen yeni meşakkatli Zaman serüveni artık başlar. önce eğitimden geçmeyi,iş arama başvuru müracaatları,çalışma hayatı ama mesleği ama mesleğinden uzak belki de bomboş hüsranlı süreyi bu bireyler her birey gibi yaşayacaklardır. eğitim sonunda hakettiği yeri, bilgi birikiminde öğrendiği donanımlı tecrübelerini neden geleceğin Türkiye'sini iyi yerlere yükseltmekte Harcamasın ki?. "neden hep beyin göçü Türkiye'de oluyor?" sorusu gündemini korumaya, hala devam mı edecek daha...

3. dün gece itibariyle sonuçları açıklanmış olan sınavdır.

4. Saçma sapan bir eğitim sisteminin, saçma sapan bir sınavının, 2017 versiyonu.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.