Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Günlüğü 4 Bin TL'ye Araba Kiralamak

paylaş araştır

1. Monaco'da tatil yapan demet akalın'ın bir günlüğüne kiraladığı aracın kiralama ücreti.

2. Yaklaşık olarak 3 ay maaş almadan yiyip içmeden üzerini de biraz borçla tamamlayarak yapabileceğim lüks

(Bkz: görgüsüz)(Bkz: Kıroyum ama para bende)
  3. para bende değil mi istediğim gibi harcarım diye bize seslenen demet akalın'ın davranışı.

(Bkz: demet akalın)
  4. akla süper lüks jeepleri getiren durum.olsa olsa heralde o araçların günlük kiraları o kadardır.

5. Monaco gibi jet sosyetenin adresi olmuş bir yerde sıradan bir fiyat olsa gerek dediğim durum.1500 Euroya Lamborghini kiralamış yazıyor sitelerde.. E o paraya Opel Corsa kiralayacak değildi ya!

6. Adaletin bu mu dünya dediğim olaydır. Kimisi yiyecek ekmeğe muhtaç kimisi israfin dibinde

7. zenginin parası züğürtün çenesini yorar olayı.

8. züğürtler çeneye yormazsa zenginler hep rahat edecekler bu sallama atasözünü ilk önce eminim bir zengin uydurmuştur. ''şükret''., zihniyetle akraba olan bu zihniyetten nefret ediyorum. efendim aç insanlar varken yaşanmıştır.

9. asla yapamam diyebileceğim bir israf.

10. Asgari Ücret ile ev geçindiren çocuk okutan halkımızın olduğu ülkemizde bu yapılan bir görgüsüzlük örneğidir

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.