Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Diyanet'ten Bodrum'a 30 milyon Liralık dev tesis

paylaş araştır

1. Büyük bir ihtimalle Bodrum'a gelen gayri Müslim turistlere bedava tatil yaptırırken üzerine bir de tebliğimizi yaparız diye ince düşünen dini bütün diyanetin müthiş atılımı. Yoksa aklıma imamlar o kadar çalışıyor bir de yazın gidip o kadar caiz olmayan fiiliyatın ve görüntünün yaşandığı yerde tatil yapıp dinlensinler gibi bir düşünce hiç gelmiyor.

Millet 6-7 yıldızlı otellerde dinini yaşarken diyanetin münzevi bir hayata çekilmesi gibi bir akılsızlık olabilir mi? Ama Peygamber ama kitap!? Demeyin 'o dönemde öyleymiş bu dönemde böyle' denecektir.

Büyük bir eksikliğimizin giderileceği ve artık fiyatıyla, lüksüyle içini göremesek bile övüneceğimiz Nur topu gibi bir yapımız daha oluyor.

Çok şükür...

2. bitmesini merakla bekleyeceğim bir tesistir.

spoiler

3. tam adı islam tanıtım ve bilgilendirme tesisi olan ve bodrum'da büyük bir alana yapılması planlanan tesis.

merak ediyorum bodrum gibi bir yerde islam'ın nesini tanıtacaklar?

bir de bütün ege'nin merkezi olacak denmiş. bütün ege'nin merkez yerinin de bodrum olduğunu öğrenmiş olduk. hani şu, daha düne kadar sürgün yeri olan, karadan ulaşım imkanı bulunmayan bodrum.

tatil yapacak yerimiz yok demiyorlar da, bilgilendirme tesisi falan...

(Bkz: yersen)
Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.