Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

boyu 1.50 olan hatun

paylaş araştır

1. Öyle çok küçümsenmemesi(!) gerekendir. Zira ekseriyeti zeki olan hatunlardandır.

Not: Etrafımdakilerden biliyorum efenim.

Ek Not: Belki de sadece etrafımdakiler öyledir, bilemedim şimdi.

2. çeşitli esprilere konu olan, kendisinde başka kusur bulunamayınca bu vasfıyla az da olsa dalga geçilebilinen benden 2 santim uzun bayandır

3. görür görmez kesin türktür diyebileceğimiz kadındır. ülkemizde çok da uzun boylu bayanlar olmadığından mütevellit ortalamaya uygundur, çok da dikkat çekmez.

tabi yere yakın olduğundan biraz korkulması gerekir. valla ben atalarımızın yalancısıyım.(gülen smiley)

4. Her ne kadar genelleme yapılmayacak bir konu olsada bu tip kızlar genellikle zeki, ne istediğini tam olarak bilen, işini bilen, tuttuğunu koparan tiplerdir.

5. akıllı ,kuralcı, yapıcı ,doğrucu ,başarılı ,takdir edilebilir, danışılır ,konuşulabilir güvenilir , yarışılmaz,karışılmaz, kırışılmaz (uyak olsun)...vb hatun..

ve ben

6. Erkeklerin şaka mahiyetinde "ehuheehu boyun bir buçuk metre mi senin?" tepkisini vermemesi gereken kadın tipidir.

Bir dost...

7. yorum yapamayacağım empati yapamayacağım konudur.

8. türkiye ortalamasındaki kadındır. 180cmlik'e nöronlarıyla taş çıkarandır.

9. literatürde "...... yere yakın olan kadından korkulur" olarak deyimlere ilham kaynağı olmuş kadındır.

10. Adam cebinde taşır

Senin gibi gelini

Türkü sözlerine , mazhar olmuş hatundur

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.