Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Beni kızdırmasınlar Yoksa 10 sene daha başkan olurum

paylaş araştır

1. spoiler

başarısızlık söz konusu olunca konuşmayı kendine adet edinen ve bugün de geniş çaplı bir basın toplantısı gerçekleştiren aziz yıldırım'dan taraftara küçük bir uyarı.

sürekli artık gidiyorum deyip yine bir bahane bularak zaten başkan seçiliyordu. bu seferki bahanesi de bu herhalde.

kendisi hakkında daha önce #10kd demiştim, yine aynı şekilde düşünüyorum. peki fenerbahçe taraftarı bu şahsı gerçekten başarılı buluyor ve fenerbahçe cumhuriyeti devlet başkanı olarak devam etmesini istiyor mu?

2. Klasik aziz yildirim söylemleri

Artik kimse de sallamiyor zaten

3. nasıl olsa yine başkan olacak kişinin sözleri. ne kadar kayleye alınır bilinmez ama zaten sen başkansın ve yine başkan olarak kalacaksın büyük ihtimAL KİMİ NİYE TEHDİT EDİYORSUN ANLAMIŞ DEĞİLİM.

4. tehdittir. şaka gibi bir başkan kendi taraftarını başkanlığı bırakmamakla tehdit ediyor. Okurken biz utanıyoruz.

Not: Galatasaraylıyım.

5. artık bırakması gereken fenerbahçe spor kulübü başkanı aziz yıldırıma ait olan sözler.

(Bkz: taraftarı başkanlığa devam ederim diye tehdit etmek)
  6. başkan kızdırılmak suretiyle bu söylemi gerçekleştirilirse; yapacağı açıklamalar ile yönetim şekliyle bizi eğlendirmeye devam edecektir.

Sonuna kadar arkandayız helal olsun.

7. 10 sene daha ömrü var mı acaba diye düşündüren durum.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.