Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

anasayfadaki sözlük kısmında 9 konusu bulunmak

paylaş araştır

1. yazarın kendini beğenmiş halleri olarak tanımlayabileceğim konudur.

ancak haksız da değil sanki.

yazacak bu kadar şeyi nasıl buluyor merak konusudur.

2. sözlükte aktif olmanın göstergesi sayısal veri.bunun akabinde insanın iç dünyasında bir yolculuğa çıkıp kendi kendine fikir teatisinde bulunduğunu, duygusal anlar yaşayıp bir nevi kendine serenad yaptığını görmek ise mutluluk verici.

3. bir üstteki entry ile şoka girdiğim, konuyu anlamaya çalışırken eklenen resim ile aydınlandığım ve yazar kişiye teşekkürü bir borç bildiğim durumdur.

şahsımın ana sayfada böyle bir bölüm olduğundan bile haberi yoktur ve oradaki sayılar umurunda olmayacaktır. sanırım kendimi sözlüğe o kadar kaptırdım ki etrafımda ki değişiklikleri fark etmiyorum bile.

tez zamanda silkelenip kendime gelmeli memurlar neti köşe bucak gezmeliyim, evet...

4. memurlar.net'in ana sayfası her refresh yapıldığında (sayfa yenile) konuların da random olarak (rastgele) sıralandığından haberi olmayan yazar hezeyanı. heyecan yapmayın, on başlıktan dokuzu tek yazara ait olduğu için doğal olarak denk gelmiştir.

5. Adın çıkmışsa dokuza inmez sekize Sözünü akıllara getiren, ne oluyor bazı gafillere ki dokuzdan üçe beşe indiriyorlar diye söylenmeye sebep olan gerçek.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.