Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

9 mayıs sivasspor fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. şampiyonluktaki rakibi Galatasaray ın bu akşam oynanan Konyaspor maçını 84. dakikadaki Selçuk inan ın golüyle kazanmasının ardından ve Beşiktaş ın da pazar gün yapacağı Gaziantepspor maçını kazanabileceği düşünüldüğünde her iki takımın da 67 şer puana yükseleceği ve Fenerbahçe ile puan farkını dörde yükselteceği için saat 19. başlayacak olan ve fener in mutlaka kazanması gereken maç.

2. daha önce benim açtığım fakat sözlük moderatörleri tarafından tarihinin yanlış olması nedeniyle silindiği maç başlığıdır.

herf hatası bulunan, noktalama işaretlerinde hatalar yapılan başlıkların da tek tek incelenerek silinmesini talep etmekteyim. Sanki kasıtlı olarak yanlış yazmışım gibi uyarılarak başlığımın silinmesi durumudur.

maça gelecek olursak fenerbahçenin ne yapıp edip kazanmasın gereken ve kazanacağı maçtır.

3. bu akşam saat 19.00 da oynanan ve sivasspor un iki kez öne geçmesine rağmen Fenerbahçe nin maçın ikinci yarısında özellikle mousa sow un üstün performansı ile 3-2 galip tamamladığı maç..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.