Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

65 yaşında dördüz doğuran kadın

paylaş araştır

1. alman ve 13 çocuğu olan kadın 9 yaşındaki kızının kız kardeş istiyorum demesiyle; küçük kızını kırmayan hamile kalan ve 3 erkek bir kız olmak üzere dördüz doğuran kadındır.

doktorlar prematüre doğan bebeklerin yaşama şanslarının yüksek olduğunu söylemişler.

ukraynadaki bir kinikten alınan sperm ve yumurta sayesinde hamile kalmış ve almanya'da bu uygulama yasal değilmiş.

ve böyle bir şeyin olma olasılığı da 13 milyonda 1'miş.

2. çocuklar ve kendisi adına üzüldüğüm kadındır. yaşlı olması nedeniyle çocukların geleceğinin pek çok aşamasında yanlarında olamayacak ve anne eksikliğini hissetmelerine neden olacaktır. 9 yaşındaki kız için fazladan kardeşlere sahip olmak elbette güzeldir, ama sonuçlarını düşünüp ona göre bir karar vermek daha uygun olurdu. tabii onların yaşam şartlarını ve ekonomik durumlarını bilemeyiz, ancak hepsine iyi birer hayat sunabileceği hususunda herkes konuya şüpheli yaklaşacaktır.

3. dördüz doğurmasından ziyade 65 yaşında doğurmasını daha ilginç bulduğum durum. menopoza girmemiş olması şaşırtıcıdır diyecektim ki hamile kalma tarzı gözüme çarptı.

bu çocuklar aslında kendine ait değilmiş, taşıyıcı annelik mi yapmış, eğer öyle ise bu yaşta dört çocuğu besleyecek sağlıkta olması da dikkat çeker tabi.

bu yaşta doğurmayı göze alması takdir edilir lakin dört tane çocuğa nasıl bakacaktır? kaç yaşına kadar onların yanında olabilecektir? tartışılır.

13 tane de çocuğu varmış, kadın doğurmaktan zevk alıyor sanırım, psikolojik bir rahatsızlık olabilir.

4. tamamen bencillikle hareket edilerek alınan karar ile hareket edilen olay.

o çocuklar beş yaşına geldiklerinde sen yetmiş yaşında olacaksın ve daha ilerisini de büyük ihtimalle görmeyecek, onları annesiz bir hayatla başbaşa bırakacaksın.bencillik ve öngörüsüzlük.

5. doğum yapmanın yaşı olmadığını gösteren durumdur.

6. Hindistanda 76 yasinda ilk kez anne olan nineyi hatirlatan baslik olmustur.

7. Tam bir yıl önce haberi yapılan konu. Çocuklar 1 yaşını doldurmuş oluyor. Anneleriyle sağlıklı mutlu bir gelecekleri olsun.

8. allah uzun versin de çocukların büyüdüğünü, okuduğunu görebilsin diye dilekte bulunulacak kadın.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.