Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

4 mayıs akhisar bld galatasaray maçı

paylaş araştır

1. galatasarayın şampiyonluğunu ilan ettiği maç. kalan 5 maçta puan kaybedeceğini sanmıyorum. fenerbahce aziz-ismail yüzünden, beşiktaşsa bilicle derbi kazanamaması yüzünden şu doğru düzgün top oynamayan takımı şampiyon yapacaklar.

Melo gibi selçuk gibi sneijder gibi her pozisyonda hakeme el kol yapan, sürekli hakeme oynayan bir takımın kırmızı kart görmeden sezonu bitirecek olması da türk hakemliğinin gurur ve onur tablosudur.

2. eveeet gene Galatasaray'ın haketmeden kazandığı maç.

la havle, ya hakem bizdendir ya da rakip takım, asla haketmeyiz biz, normal şartlarda küme düşmemiz gerekir, evet.

karşı takımın hocası Carlos, kalecisi fener altyapısından oğuz, ama hepsi bilerek isteyerek yeniliyorlar.

3. İşte fener kazanınca hep altında "yine şike yapıyor pislikler","yine yatıyor bu karaktersiz kaleci" diyerek savunma yapılan ama galatasaraya karşı en ufak direnç göstermeden maçı kaybettiğinde gsaraylıların biz bileğimizin hakkıyla aldık yorumları yapıldığı maç.

Evet korcan da şike yapmıştı zaten, şikeci fener di mi?

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.