Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

3.5 milyon suriyeliyle onur duymalıyız

paylaş araştır

1. spoiler

dün yapılan ak parti myk toplantısı sonrası açıklamalarda bulunan ak parti sözcüsü ömer çelik ifadesi.

2. bu konuda bir referandum yapsak acaba halk ta aynısını düşünür mü dedirten açıklama.

3. Hicbir hükümet milletin akliyla bu kadar alay etmemisti. Resmen dalga gecilen bir beyanat.

Asker polis hic sevmem ama senin onur duymaliyiz dedigin o gereksiz ümmet icin suriye de bu ülkenin askeri polisi ölüyor.

Bide milliyetci gecinen insanlar hala bu ümmetci ihanet kafasina oy veriyor.

4. bize Yakında ülkeyi devredip gideceğimizi düşündüren konuşma. ülkeye geldiklerinden beri bir işe yaramayan insan sürüsüyle onur duymamız gerektiğini düşünen bir kişinin açıklaması.

5. onunla onur duy, bununla onur duy.

acaba bizimle kim onur duyacak.

bu tarz saçma beyanatlar vermek yerine, ülkenin ekonomisini düzeltmeye, enflasyon denen canavarı öldürmeye çalışılsa daha güzel olmaz mı? şu anda bizim isteklerimiz bunlar. bazı şeyler günümüzde karın doyurmuyor.

işsiz ordusunu getirdin ülkemize, bunlar başladı ne verirsen yaparız. peki bu işi meslek edenmiş halkın işsiz kalıyor, farkında mısın?

ondan sonra onurmuş, ..muş, ..muş vs.

tanım: ak parti sözcüsünün beyanı.

bu kişiye sormak lazım, kaç suriyeliyle yan yana oturdun, ekmeğini paylaştın. haybeden gazel okuması kolay.

6. İki tanesini evlatlık alması gereken aşırı zeki adam beyanatı

7. geçmişini ve tarihini hemen unutan bir milletin açtığı başlık, şaşırtmadı beni.

8. yan gelip yatan ve çocuk doğurma yarışına girenlerle pek onur duymayacağımız söylem.

9. ekonominin çivisinin çıkmasına neden olan, çoğu dilenci olmuş, suça bulaşmış popülasyonun neyiyle gurur duyalım dediğim ifadedir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.