Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

29.01.2015 beşiktaş-sarıyer

paylaş araştır

1. beşiktaşkımızın türkiye kupasında gruptaki 5. maçı. bu maçta yeni transferlerimiz daniel opare, alexander milosevic ve tolgay arslan'ın sahaya sürüleceğini düşünüyorum.

(Bkz: ziraat türkiye kupası)(Bkz: tolgay arslan)(Bkz: daniel opare)(Bkz: alexander miloseviç)
  2. beşiktaşkımız mücadeleye; Cenk Gönen, Daniel Opare, Atınç Nukan, Alexander Milosevic, İsmail Köybaşı, Necip Uysal, Tolgay Arslan, Kerim Frei, Jose Sosa, Uğur Boral, Furkan Yaman onbiriyle çıkacak. beklediğim gibi yeni transferler sahada olacaklar.

3. dk. 41'de sosa'nın güzel ortasına necip'in kafa vuruşuyla gelen golle beşiktaş'ın 1-0 öne geçtiği maç.

4. ilk yarının 1-0 tamamlandığı ve henüz kıyametin kopmadığı karşılaşmadır.

5.  
    (Bkz: beşiktaş)
  6. genç furkan yaman'ın güzel golüyle 2-0 olan maç.

7. dk 80 2-1 olan maç.

8. yeni transferimiz tolgay arslan'ın iki oyuncuyu geçerek kendine hazırladığı pozisyonda şutuyla skoru 3-1'e getirdiği maç. tolgay arslan ilk maçında golünü atmış oldu.

9. 3-1 beşiktaşın üstünlüğü ile sonuçlanan mücadele. bu sonuçla beşiktaş grupta puanını 9'a çıkararak gruptan çıkma şansını son maça taşıdı. yeni transferlerden özellikle tolgay arslan'ın kalitesini ispatladığı maç olmuştur.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.