Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

28.02.2016 gaziantepspor vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. süper ligin 23.haftasında bu akşam oynanacak olan mücadeledir. galatasarayda gördükleri sarı kartlarla cezalı duruma düşen sneijder ve podolski bu akşamki karşılaşmada forma giyemeyecekler.

2. aman ya Rabbim yine mi yaaaa dediğim aklıma bu lig ne zaman bitecek, bitse de gitseler gibi hiç de kullanmak istemediğim söylemler getiren başlıktır. (kişisel kanaatimdir, baskı altında değilim, hür iradem ile bir galatasaray taraftarı olmama rağmen yazdığım yanıttır. kararlı nokta.)

3. tüm bu düşüncelerime rağmen galatasaray'a özellikle başarılar dilediğim, nezaketen "iyi olan kazansın" dediğim müsabakadır.

4. gaziantepspor'un puan koparacağı mücadeledir.

5. gaziantepspor'un 5. dakikada emre nefiz ile bulduğu gol neticesinde 1-0 devam eden mücadele.

6. gaziantepspor'un 2-0 kazandığı maç. galatasaray bu sonuçla 5. sırada kalmış oldu.

7. galatasarayın 3.lük yolunda ciddi yara aldığı maçtır. gelecek hafta başakşehiri yenemezlerse işleri zor.

8. mustafa denizlinin son maçıdır. artık bundan sonra gs benim için yok haa mustafa denizli ve yönetim ayrılırsa ne ala..

yönetim istifa

9. ruhsuzlar, onursuzlar topluluğunu seyrettiğimiz maç. utanma, arlanma da kalmamış, yenilen gollere bak, ligin en kötü takımı yahu bu antep.

çilemizin devam ettiği maç, abv.

10. oğluşum biricik evlatcığımın benimle dalga geçmesine vesile olan

"sizin takım bu kez de yenildi anne (pis gülümseme)" sözlerine maruz kaldığım maçtır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.