Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

26.09.2017 beşiktaş vs leipzig maçı

paylaş araştır

1. içimizdeki gavur sevdalısı bir takım renksiz ezikliğinin hatırlatıldığı konu. ne işi var değil mi juve ve madrid bayraklarının. garibanlar kopenhag bayrağı bulamamışlardı, yoksa onu da asacaklardı. o değil de iyi yüzlerine vurmuştuk gruptan çıkarak. renksizler de inşallah böyle bir duyguyu yaşarlar.

https://i.hizliresim.com/vJElWp.jpg

2. arkanıza yaslanın, akşam 21.45'te izleyin dediğim maç.

adam olursanız başımızın üstünde yeriniz var olmazsanız da yerinizi biliyosunuz zaten.

3. Babelin golüyle bjk nin 1-0 öne geçtiği maç.

4. Muhteşem en muhteşem pek muhteşem vodafpne arenada elektriklerin kesildiği maç.

5. yarın rakip takım taraftarlarının yorumlarını görünceye kadar hakkında başka bişey yazmayacağım maç.

beşiktaşlı arkadaşlara da tavsiyem bu yönde.

6. Bjknin 2-0 kazandığı maç.

7. Maçı yabancı hakemler yönettiği zaman beşiktaş'ın ne kadar iyi oynadığını gösteren maç.

Karşısında ali palabıyık'ı görmeyen siyah beyazlılar karşısındaki sarı lacivertli takıma nasıl futbol oynanır öğretti.

karşısına ilk çıkan köy takımlarına yenilenlere inat gururla bayrağımızı en üst seviyelerde temsil eden beşiktaş'a teşekkürler.

8. kurumdaki çaycı abimizi yanlış yönlendirerek iddaa'dan kaybetmesine vesile olduğum karşılaşma.

bi daha senden tüyo almam diyor, üst oynattım oysa, atamadılar ne edek yani.

9. bjk nin UEFA Avrupa ligi grubundan bu sefer çıkabileceğini gösteren maç. ama biz yine de bir beşiktaşlık bekliyoruz kendilerinden.

10. Beşiktaş her zaman türkiye'nin gururu olmuş ve hiç bir zaman 0 çekmemiştir.

Sıfır çekenler utansın dediğim husus.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.