Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

26.09.2017 beşiktaş vs leipzig maçı

paylaş araştır

1. şampiyonlar ligi 2.haftasında oynanacak olan maç. başlama saati 21,45

2. beşiktaşın kaybetmesi halinde ciddi krize gireceği maç.

3. bjk'liler kızacak yine ama ne edek yazmayak mı görüşümüzü?

leipzig'in bir adım önde olduğu karşılaşma.

4. Beşiktaşlılardan çok sarışın kardeşlerin dikkatini çeken maç.

görünen o ki "Beşiktaş'ın rakibi kesin yensin" Lafından temkinli konuşmaya evriltmişiz sizi. bu da iyi gelişme yavaş yavaş olacak

5. açık yayından trt vereceği ve oynayan da bizim ligden olduğu için dikkatimizi çeken maç.

ilginç tabi, oysa ki apoel-tottenham maçı ilgimizi çekmeliydi. sizi bu şımarıklık bitirecek haberiniz olsun.

6. efendi efendi konuşmayı da öğretmeye başlayacağımız maç.

bu ülkede futbolda kibir varsa rengi sarıdır.

7. yarışmada beşiktaşa verdiğim maç. rakibim de Leipzig e banko vermiş üstelik. Beşiktaş kaybederse ben de çok şey kaybetmiş olacağım. ama yine de leipzigin yenmesi beni mutlu edecektir bu çakma real Madridlilerin havasını söndüreceği için.

8. real'i Barca'yı bir yerinden yumurtlayan, österşuts ve vardar havası tarafından havası çok daha önce söndürülmüş iki adet çakma değil has orijinal yumurta sarılı takıma ait taraftar güruhlarının boşuna bir yerlerini yırttıkları maç.

9. Dahili ve harici tüm almanlara türk'ün gücünü göstereceğimiz maç.

10. puan için değil de sırf içimizdeki gavur sevdalısı bir takım sarışınların ezikliği tekrar yüzlerine vursun diye galip gelmeyi istediğim Maç.

çünkü bunu görmenin keyfi şampiyonluktan bile büyük.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.