Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

25.08.2016 şampiyonlar ligi kura çekimi

paylaş araştır

1. beşiktaşın 4.torbadan kuraya katılacağı şampiyonlar ligi gruplarının belirleneceği kura çekimidir.

2. beşiktaşın muhtemelen gruptan çıkamayacağı, halis desteklere sahip olmayacağı için uefa mücadelesi vereceği kura çekimidir.

3. türkiye'den sadece 1 takımın katılacağı kura çekimidir. sarı united takımı taraftarlarının içinden geçen ise

1. torbadan real madrid, barcelona ya da bayern münih

2. torbadan atletico madrid, borussia dortmunda ya da arsenal

3. torbadan bakalım bakalım kim var ha tottenham olsun, ingiliz takımı sonuçta

şeklinde bir gruptur. kendi başarısı ile sevinmek yerine başkasının başarısızlığını bekleyip bundan mutlu olmak bana oldum olası garip gelmiştir. bunun yerine hangi takımımız avrupa'da mücadele ediyorsa gidebildiği yere kadar gitsin ki diğer takımlar bunun en azından bir adım daha ilerisini hedef olarak belirlesin.

beşiktaş için bu sene şampiyonlar ligi zaten lüks kaçıyor bence. bunu derken sanki başka takım olsa çok daha iyi iş çıkarır da demiyorum. zaten şu ligde çok büyük bir sürpriz olmazsa fenerbahçe ile çekişiriz.

beşiktaşımızın en azından yoluna uefa'da devam edebileceği bir gruba düşmesi temennimiz.

4. geçen sene yalakalık yapmadığı kurum kalmayan ve mete,halis,cüneyt gibi eyyamcıların yardımıyla şampiyon olan beşiktaşın hakem yardımı olmadan benfica napoli gibi sert takımların yanına her daim gediklisi oldukları dinamo kievin geldiği gruptur.

beşiktaşın grupta alabileceği maksimum derece 3.lük ve alınabilecek maksimum puan da bence 6.

5. genel yorumlara bakılırsa görünen o ki bazılarını üzen kuradır.

beşiktaş için bu grupta bahaneye yer yok. en azından içerideki tüm maçlardan puan almak hedef olmalı. bir de anlamak güç şu renklileri. önce bakıyorsun bilmem beşiktaş grupta sonuncu olur, sonra aradan süre geçiyor işte gruptan çıkamaz ama 3. olabilir, grubu gördükten sonra da ya işte bir ihtimal bişeyler olabilir falan filan.

6. bjk'nin beklenenin aksine iyi bir gruba düştüğü kura. bunda elinin ayarı olmayan kelin kura çekiminde olmaması en önemli etmen bence.

ilk 2 zor da olsa en azından barca-city grubu kadar imkansız değil.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.