Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

23.01.2017 alanyaspor vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. taliscanın da dönüşüyle ofansif anlamda güçlenen beşiktaşın çok zorlanmadan kazanması beklenen maç.

2. alanyaspordan bir adet sürpriz beklediğim karşılaşma.

Wagner love yazar.

3. beşiktaş'ın allah'In izniyle anının akıyla bir 3 puan alarak zirve yoluna devam edeceği mücadele.

en son osmanlıspor'un penaltısı verilmemişti, tüh tüh.

(Bkz: 16.01.2017 osmanlıspor vs beşiktaş)
  4. beşiktaş'ın baskılı başladığı maçta 0-1 öne geçtiği mücadele.

oğuzhan'In quaresma'ya uzun pası, quaresma'nın sağdan ortası ve cenk'İn kafası.

5. ryan babel'in beşiktaş forması altında ilk golünü attığı maç. bir tane kafayla attı ofsayt gerekçesi ile sayılmayınca bir de ayakla deneyeyim dedi herhalde.

cenk sakatlanıp çıktı ama maçta 1-2 gol daha bulabiliriz diye düşünüyorum.

6. voleybolcu olsa prim yapacak alanyasporlu oyuncunun yaptırdığı penaltyı quaresma gole çevirince 0-3 olan maç.

7. yine quaresma'nın ortasında bu defa marcelo'nun kafasıyla beşiktaş'ın 1-4 öne geçtiği mücadele. alanyaspor'un golünden sonra biraz konsatrasyon sorunu yaşadık gibi ama takım toparladı tekrardan.

8. kartal'In ligin zirvesine konduğu maç.

1-4

9. güya bizim federasyonun hakemleri tarafından anlaşılmasın ya da ayıp olmasın diye alanyaspora saçma sapan bir adet de penaltı ve golün hediye edildiği buna rağmen sadece alanyayı değil bütün renklileri yenerek liderliği geri aldığımız maç..

aslında ikinci golde de Babel gol atmadı, şov yaptı, dans etti, gol iptal edilmeliydi ya neyse..

10. sezon boyu hakemlerin katkısıyla potada tutulup,futbol kurallarını bırakıp beşiktaşa özgü kurallar çıkarılmasıyla kendini Barcelona zanneden tff nin resmi takımının sonunda liderliğe getirildiği maç.

bu seneki tiyatronun da galibi başından bu yana belli. sevinin sezon sonunda hakkımızla aldık hebele hübele diye.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.