Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

22.03.2017 kızılyıldız vs olympiakos maçı

paylaş araştır

1. euroleaguede sıralamanın son haftaya kadar netleşmeyeceğini tahmin ettiğimizde her iki takım açısından da oldukça önem taşıyan ve kızılyıldızın kazanması halinde fenerbahçenin oldukça işine gelecek olan mücadele.

başlama saati 21,00

2. kızılyıldızın evinde kazanacağını düşündüğüm maç. bu sezon biz de dahil hemen hemen herkesi yendiler içeride.

3. olympiakosun ilk periyodunu 17-9 önde kapattığı ve şu sıralar farkı 10 sayıya çıkartarak şu ana kadar bizi yanıltan maç.

4. bitime 8 dakika kala kızılyıldızın 46-42 önde olduğu maç. bir totemim var. tutarsa benim için zor ama mecbur yapacağız artık.

5. son 1.20 ye kızılyıldızın 58-55 önde girmesine rağmen normal süresi 58-58 berabere biten maç.uzatmalara gidiyoruz.

6. çok şerefli damir javorun bitime 20 saniye kala top yunan oyuncudan çıkmasına rağmen topu olympiakosa verdiği maç.

(Bkz: damir javor)
  7. olympiakosun bitime 5 saniye kala bulduğu basketle 66-64 kazandığı maç. şu hakem desteğinin yarsını bulamıyoruz maalesef.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.