Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

22.01.2015 galatasaray vs diyarbakır bşb maçı

paylaş araştır

1. saat 20:30'da türk telekom arena stadında oynanacak ziraat türkiye kupası maçı. atv'den naklen yayınlanıyor.

2. maç sonucunun farklı olmayacağını düşündüğüm maçtır.

3. Gereksiz Türkiye Kupasının gereksiz maçlarından birisi daha. Arkadaş şu kupayı tek maç eleminasyon sistemine göre oynatmak bu kadar mı zor. 2001 senesinde Erzurumspor tek maçlı eleminasyonun olduğu dönemde Galatasaray'ı 1-0 yenerek çeyrek finale kadar gitmişti. Okuldan kaçıp bu maça gitmiştik. Çocukluğumun en hatırlanası günlerinden biridir. Bu maça okuldan kaçıp da gidecek kimse yoktur sanırım,ki maç 20.30'da. Hatta o saatte maçtan kaçıp okula gidenler bile olabilir. O denli gereksiz, o denli futbol israfı,o denli ruhlara işkence bir mücadeledir.

4. lig maçlarından uzak kaldığımız şu günlerde başlasa da izlesek dedirten maçtır.

5. Galatasaray'ın farklı kazanmasını beklediğim maç. ama gönül diyarbakir'dan yanadır.

6. Galatasarayın Sinan Bolat, Sabri, Melo, Hakan Balta, Telles, Yekta, Selçuk, Olcan, Sneijder, Bruma ve Pandev 11 ile çıkacağı karşılaşma.

7. galatasaray'ımızın her türlü parçalayacağı maçtır.

11'imiz,

sinan-sabri-melo-telles-hakan-olcan-yekta-selçuk-sneijder-bruma-pandev

kadroda göz tırmalayan iki şeyden biri yekta, diğeri de emre'nin olmaması. tabi burak'ın sakatlığını ve muslera'nın kupada oynamamasını göz önünde bulunduruyorum.

bu maç lig öncesi güzel bir prova olacaktır galatasaray için.

8. Maçın başında gelen golle galatasarayın 0-1 geride olduğu maçtır.

9. Hakemin ilk yarıda Galatasaray lehine penaltı vermediği veya gol vermediği bir maç

10. galatasaraylıların entry yazamadığı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.