Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

21.12.2016 mehmetçik el bab'a girdi

paylaş araştır

1. 14 şehidimizin ardından gecenin ilerleyen saatlerinde el bab'ta hakimiyet kurduğumuzun bilgisi. Şehitlerimizin ruhu şad olsun..

2. dezanformasyon haberidir.

şu an saat sabah 07.17 canlı haritadan takip ediyorum şehir içi çatışma devam ediyor akil tepesini de hastahaneyide kaybetmişiz.keşke el bab ı şu an kontrol ediyor olsaydık ama yok öyle bir şey

3. şimdi biz el bab'a girdik. niçin girdik? nasıl girdik? bunu izaha gerek yok. gördünüz, yürüdük girdik! ama, girmemişte olabiliriz. girmişsek girmişizdir, girmemişsek girmemişizdirr. görünen köy uzakta değildir. el bab'a girdik de sonradan girmedik mi dedik? bunlar bir takım uydurma laflardır... sahi ya, buraya neden girdik? kim girdirdi lan bizi el bab'a?!

Tanım; sonucunu şiddetle merak ettiğimizdir. şehit verilen ana kuzularını gittikleri yerde rahat ettirecek kadar kutsal bir amacı vardır umarım..

4. suriye'de ne işimiz var diyenlerin dedeleri de vaktiyle anadoluda ne işimiz var diye sormuşlar mıdır şeklinde düşündüren gelişmedir. bu coğrafyada kalmanın bedeli, bu toprakların şehit kanlarıyla sulanmasıdır. bugün suriyede olmaz isek yarın ülkemiz suriyede yaşananlara sahne olacaktır. şehidlerimiz var evet, üzülüyoruz, içimiz yanıyor; inşallah onlar o kutlu makamda bizlerin sözleri ve davranışları ile incinmezler

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.