Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

21.01.2017 karabükspor vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. afrika kupasında 3 önemli oyuncusu bulunan karabüksporun kendi evinde galatasarayı konuk edeceği ve saat 19.00 da başlayacak olan maç. galatasarayda ise sneijder cezalı.

2. kazanırsak fena havaya gireceğimiz maç. riekering'i de savunmaya devam ederiz, çünkü oynatılan top değil skora göre konuşuruz.

3. son haftaların sarı geleneği devam edip karabükspor'dan bir oyuncunun kırmızı kart görmesi halinde galatsaray'In rahat kazanacağı maç.

4. sezon başından beri kollanmadık maçı kalmayan tüpçü federasyonunun takımının taraftarlarının hala daha hakem diye konuşabilecek yüzü olduğunu gördüğümüz maç.

5. ilk yarısı 1-1 sona eren mücadele.

6. cüneyt çakırın yine tetikçilikte kendini aşarak golü atan adama elinle mi oynadın diye sorduktan sonra golü verdiği maç.

bence referandum falan yapmalıydı.defans oyuncusuna,kaleciye de sormalıydı. bu arada madem soracaktın sow a niye sormadın tetikçi!

7. karabüksporun 2-1 kazanarak galatasarayın zirve yarışında ağır yara aldığı maç. zirvede başakşehirle beşiktaşı yalnız bırakmak istiyorlar ki başakşehiri yemek daha kolay olur tüpçü ve tetikçi ekibi için.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.