Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

20.03.2016 galatasaray vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. 20 mart türk telekom stadında karşılacağı iki ezeli takımın lig maçıdır.

2. başlığı açmak için benden önce davranılan ve günlen öncesinden açılan başlıktır. (gülücük) geçen günkü terör saldırısı nedeniyle fazla kavga gürültü olmadan sükunet içerisinde oynanacağını düşündüğüm maçtır. belki deplasman yasağının kalkması adına güzel görüntüler de izleyebiliriz.

3. Galatasaray'ın teknik direktörsüz ve tam bir fetret döneminde iken Fenerbahçe ile karşılaşacağı maç. Derbi olmasından ötürü tam olarak kestirmek mümkün olmasa da kağıt üstünde Fenerbahçe fersah fersah önde favori görünüyor.

4. böylesine rezil bir sene geçiren Galatasaray'ın kazanması halinde Florya'da davulla zurnayla karşılanacağı maç.

umarım topçular bu bilinçle çıkarlar sahaya.

5. Eyyamcı futbol oligarşisti medyanın Ankara patlamasını fırsat bilip "Rakip takım taraftarı stada alınsın..." feveranını yaygarasını koparttıkları maç...Adı geçen futbol oligarşisti medya Saracoğlundaki derbilerden önce bu konuyu asla dillendirmez.

6. 1-2 skor ile sonuçlanacak maçtır.

İddiacı arkadaşlar skor oynasın bana da dua etmeyi unutmasın

7. inşallah diyerek beğendim butonuna bastığım fakat gerek hakemlerin ilk yarıdaki sınır tanımaz beşiktaş sevgileri,gerek ikinci yarıdaki bir çok beşiktaş rakibinin avea reklamı gibi maçlar çıkarmasından dolayı kazansa bile şampiyonluğa inancımızın olmadığı maçtır.

8. beşiktaşın dün itibariyle kazanarak puan farkını 4 e çıkardığı ve bu maçı keyifli bir şekilde fenerbahcenin puan kaybetmesini bekleyerek geçirecekleri maçtır.

tabi maç sonunda fenerbahce kazanırsa keyiflerinin bozulması muhtemeldir çünkü fenerbahce şampiyonluk yolundaki en zor virajı kayıpsız geçmiş olacaktır. zira beşiktaşın da aynı deplasmana geleceğini fakat aynı ciddiyet ve hırs içinde oynanmayacağı için beşiktaşın kolaylıkla kazanabileceği için fenerbahcenin bir şekilde kazanması, kendisine avantaj sağlayacaktır.

bir fenerbahceli olarak, takımların kurulu düzen içindeki figüran gibi olduklarını hissettiğim için zerre futboldan zevk almadığım ve açıkçası çok ta hevesimin kalmadığı, maçın sonucu ne olursa olsun braga maçındakine benzer bir yönetimle ilerleyen maçlarda operasyon düzenlenebileceğini bildiğim için asla gerçekçi ve hakedenin kazanmayacağını bildiğim ligin maçıdır.

9. ertelendiği açıklanan derbi maçı.

10. spoiler

Son dakikada gol yiyen derbidir.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.