Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

18 mayıs Beşiktaş Konyaspor maçı

paylaş araştır

1. ligin üçüncü sırasında ve 66 puandaki Beşiktaş ın rakibini mutlaka yenip üç puan alması gereken, aksi halde şampiyonluk yarışına havlu atacağı maç olarak bakılan mücadeledir..

2. Beşiktaş'ın kadroda bazı değişikliklere giderek

Günay, Opare, Atınç, Sivok, Motta, Sosa, Necip, Tolgay, Olcay, Mustafa Pektemek, Demba Ba

on biri ile sahaya çıkacağı mücadele.

serdar kurtuluş'un yerin opare, atiba'Nın yerine necip, ersan gülüm'Üm yerine ise atınç oynayacak.

Yedekler;

Cenk Gönen, Serdar Kurtuluş, Alexander Milosevic, Pedro Franco, Atiba Hutchinson, Kerim Frei, Cenk Tosun

bana göre en azından pektemek yerine tosun oynayabilirdi. ama nedense bu biliç'İn necip ve pektemek aşkı bir türlü bitmek bilmiyor.

3. olası bir ruhsuz mücadele sonrasında,beşiktaş taraftarının "yeter ulan artık" diyerek peştemali atacağı maç olacaktır.

4. beşikta ın şampiyonluk için son şansı sayılan ancak şu ana kadar iyi değerlendiremediği, ilk yarısı 0-0 biten ve ikinci yarının 80. dakikasında Torje nin golüyle konya nın 1-0 önde bitirmek üzere olduğu maç..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.