Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17.10.2017 monaco vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. Beşiktaş'ın içerideki dışarıdaki tüm çekemeyenlerinin ellerine uzun bir anten vererek, özellikle de bunların sözlükteki temsilcileri ice.man ve maskov87'nin heveslerini yine kursaklarında bıraktığı maç. Bize futbol konusunda yaptıkları yorumların tamamen kendi dilekleri olduğunu ve pek dikkate alınmaması gerektiğini bir kez daha gösteren takımımızı tebrik ediyoruz. Gülmeye ihtiyacımız oldukça bunların maç öncesi tahminlerni ve sonrasındaki yorumlarını keyifle okuyoruz

Porto vs Beşiktaş maçı

Beşiktaş vs Leipzig maçı

2. çok şükür bu akşam da başkaları adına utandık.alayınıza bam bam bam.

3. öyle böyle değil müthiş bir galibiyet alarak beni sevinçten havalara uçuran maç. takım adına performansını en beğenmediğim isim caner'di o da ikinci yarı ileriye çıkıp sol kanadı boş bırakma hevesinden vazgeçince durumu toparladı. tek tek futbolcular hakkında yorum yapmaya gerek yok. takım artık buralara alıştığını gösteriyor. 2 maçı deplasmanda oynayıp 3 maçı da kazanmak her babayiğidin harcı değil sonuçta. kalan 3 maçın ikisi içeride ve ben özellikle monaco maçından galibiyet bekliyorum. bir de takımdaşlarıma tavsiyem orada burada ergence yorum yapan sarılı trollere prim vermeyin bence.

4. sevinirken bile başkalarına küfretmeden edemeyen kompleksli ezik,aciz,cahil cühelaları gösteren başlık.

biz yine de insan gibi tebrik edelim beşiktaşı. her ne kadar sevmesek te 3 te 3 ciddi başarı.

5. Beşiktaş'ın hakem hastasıyla kaybetmeyi geçtim hakeme rağmen kazanması sonucu bazı sarıların gün boyu zırlamalarını duymamıza sebep olan maç.

babel'in golünde ofsayt falan yok.

6. bir üstte de dediğim gibi bir takım ezik sarışınların ağlayıp zırlamalarını duymaya başladığımız maç.

siz sırf ağlamayın diye maç kaybedecek değiliz.

7. porto'yla monaco'yu deplasmanda leipzig'i içerde yenmişiz adam bizim leipzig'i yendiğimiz hafta akhisar 'a yenilmiş sonra beşiktaş 'a şöyle koyarlar böyle koyarlar diye entariler girmiş sonra da yediği laflardan sonra bize diyor ki ezik,cahil,aciz.

sen ve senin gibilere ağzımızla gülmüyoruz kardeş.bu lafları maçtan önce etmişssen sana edilen her lafı kaldıracaksın.en sona bir de sevmesek de tebrik edelim yazmış.haha sen nolur sevme lütfen sevme.biz bize yeteriz.bizi hakemle yenip ertesi hafta akhisar'a yenilen takımın taraftarı bizi lütfen sevmesin.prim yapmasın.

kapasitesizsiniz,eziksiniz ve malesef kulvarlarımız farklı.

8. bu bazi sarıların kafasını anlamak güç değil imkansız. öyle uçucu kacici madde de değil. düm düz katıksız safi sarışın kafası olunca böyle oluyor. biri dört olmuş kıvırmaya çalışıp orada burada ağlıyor, diğeri bak isterseniz sizi desteklerim haaa diyerek hala ağır başlı davranmaya çalışıyor. allah muhafaza beşiktaş kaybetse demedik mi, beşiktaş balondu monaco söndürdü, haddinizi bilin falan yazacak adamlar daha önce de dediğim gibi sarışın kıvırtkan rolüne bürünüyor.

anlaşılan besiktasin monaco'dan çok bazı sarışınlara koyduğu maç.

bkz: sarışın kıvırtkan

9. beşiktaş'In güzel bir galibiyet aldığı maç. benim açımdan daha keyifli olanın ise bu başlık altındaki sarışın kıvırtkanların orada burada çığlıklarını duymak.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.