Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17.10.2017 monaco vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. İlk 10 dakikası 0-0 geçilen maç.

2. Falcaooo dedîğim başlık.1-0 oldu.

3. Cenkin golüyle 1-1 olan maç.

4. Ilk yarısı 1-1 biten maç.

5. atiba'nın takımdaki her boşluğu doldurduğu maç. caner'İn performansı ben tatmin etmedi. bilmiyorum neden ama sanki düşük tempoda oynanıyor gibi.

ilk yarısı 1-1 sonuçlandı.

6. cenk tosun'un önüne düşen topu kaleye vurması sonucu gol olan şutuyla beşiktaş'ın 2-1 öne geçtiği maç. ilk golünde de top kafasına çarpmıştı cenk'İn.

7. beşiktaş'ın monaco'yu destekleyen renklilere entari sildirdiği bir diğer maç.nasıl eğleniyor muyuz gençler?

8. talisca ve tolgay'ın yerine oğuzhan ve medel'İn dahil olduğu maç.

hadi beşiktaşım biraz daha gayret.

9. 6 da 0 çeken, uefa'da köy takımlarına elenenlere inat türkiye'nin gururu şampiyonlar liginde 3 te 3 yapan beşiktaş.

10. beşiktaş'In kazanarak yine erken öten sarı civcivin dilini kestiği maç. beşiktaş bunları dört etmekten bıktı bunlar dört olmaktan bıkmadı. beşiktaş'In bu tür maçları ile ilgili elli tahmin yapıyorlar bir tanesi tutuyor sanki başı göğe ermiş gibi ergen gülme efektleri ile sevinçlerini belli ediyorlar ama beşiktaş kendilerini dört edince ancak şans mans bilmem ne diyerek kıvırıyorlar.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.