Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17.08.2017 vardar vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. UEFA Avrupa ligi play off turu ilk maçı olarak üsküp te oynanacak olan mücadele. saat 21,00 den itibaren bein sportstan yayınlanacak.

2. fenerbahçemizin kazanmasını ya da en kötü gollü beraberlik almasını beklediğimiz maç. rakibin teknik direktörü ve en iyi olduğu söylenen futbolcusu gönderilmiş.

3. şifresiz olsaydı izlerdik diyecegim maç

4. mehmet topal'ın 1 asist 1 golle vardarspor'un galip gelmesini sağladığı maç.

valbuena maç boyunca tek başına elinden gelenei yaptı herhalde ben niye ozan gibi adamlarla beraber oynuyorum diye kendisine soruyordur. işin aslı ben fenerbahçe'Nin istanbul'da eğer taraftar desteğini arkasına alırsa turu geçeceğine inanıyorum ki gördüğüm kadarıyla vardar geçtim bizim süper ligi, 1. ligde oynasa ancak ortalarda bitirir. stoperde asıl görevi başka olan mehmet topal, kalede ilk kez resmi maçta forma giyen kameni, ileride tecrübesiz ahmethan, orta sahada josef-ozan ikilisi olunca haliyle takımda bir uyumsuzluk görüldü.

5. Alper Potuk, Hasan Ali, Ozan Tufan ve Mehmet Topal'ın Kanserojen etkisinin açıkça görüldüğü maç!

6. fenerbahçemizin artık tükenmenoktasına geldiğini gördüğümüz ve içimizi kan ağlatan maç. yazık adamlar pozisyona girmeden 2-0 kazanıyorlar. fener bu turu geçemez.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.