Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

17.02.2016 beşiktaş vs mersin iy maçı

paylaş araştır

1. bir ay önce kar nedeniyle ileri bir tarihe ertelenen süper lig müsabakası.

beşiktaş kazandığı takdirde liderle arasındaki farkı 1 puana indirecek.

2. Tolga Zengin, Andreas Beck, Necip Uysal, Dusko Tosic, İsmail Köybaşı, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Gökhan Töre, Jose Sosa, Ricardo Quaresma ve Mario Gomez onbiri ile çıkacağımız maç

sensiz geçen günlerin be kartalım.

3. bu defa sisten dolayı ertelenme durumu bulunan maç. şu anda hakem 5-10 dakika daha beklemek için tekrardan soyunma odasına döndü.

4. sisten dolayı cine 5'te şifreli yayınlanıyor izlenimi veren mücadele. olsun az da olsa görebiliyoruz.

5. sosa'nın yine olmayan faulden attığı frikik golüyle beşiktaş'ın 1-0 öne geçtiği maç.

yani olmayan faul derken sisten göremedik.

6. beşiktaş'ın kazanarak liderle arasındaki farkı bir puana indirdiği maç. sisten dolayı güzel bir maç olmadı. beşiktaş baskılı oyununu bir türlü golle neticelendiremese de frikikten bulduğu güzel golle maçı kazanmasını bildi.

teşekkürler beşiktaş.

(Bkz: bir sıfır olsun bizim olsun)
  7. beşiktaşın hemen hemen hiç top oynamadan duran top sayesinde ancak 1-0 kazanabildiği ve maçın sonunu getirebilmek için topu uzaklaştırdığı maçtır.

beşiktaştaki form düşüklüğü gözle görülür şekilde devam ediyor. kadro eksikliğiyle ligi uzun haftalar götüremeyeceğini düşünüyorum.

8. Kalecinin topun gelmesi muhtemel boşluğu adeta bomboş bıraktığı,top kaleye gelirken de yalandan uzanıyor gibi yaparak kendisini kalenin içine doğru soktuğu şike kokan maç.Golü tekrar dikkatlice izleyin ve görün şikeyi !

9. golü tekrar izlediğim ve şikeyi gördüğüm maç.

yazıklar olsun.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.