Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

15 bin yeni polis alınması

paylaş araştır

1. aK Parti Meclis Grubu'ndan alındığı belirtilen bilgiye göre, İçişleri Bakanlığı tarafından hazırlanan ve Emniyet Genel Müdürlüğü'nün (EGM) emrine tahsis edilmek üzere, 3-9 derecesine sahip 15,000 yeni polisin atanmasını öngören kanun tasarısının, hükümet tarafından Meclis'e sevk edildiğinin belirtilmesi haberi.

2. Türkiye' nin mevcut şart ve konjonktürde zorunluluk arz eden durum. Bu cografyada bu şartlarda eğitime savunmadan daha fazla pay veriyoruz romantizmiyle ayakta kalamazsin. Ciddi bir savunma sanayin, üst düzey profesyonel güvenlik personelin olmak zorunda. Dolayisiyla mevcut şartlarda öğretmenden, imamdan vs.filan devletin daha çok guvenlik personeline ihtiyacı var diyorum ve arttiriyorum;bu ülkenin en az 1 milyon bordo bereli seviyesinde üst düzey yetişmiş güvenlik personeli ve ona uyumlu savunma ve saldiri sistem ve sanayisi olmalı. Burasi iskandinavya değil, ortadoğu.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.