Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

13.10.2016 galatasaray vs cska moscow

paylaş araştır

1. euroleague 2016-2014 sezonunun ilk haftasında galatasarayın erpeşmbe akşamı saat 20.00 de konuk edeceği rus takımı cska moscowla olan mücadelesi.

kadro kalitesi arasında dağlar kadar fark var,seyirci galatasraaya ekstra güç olacaktır mutlaka ama cska rahat kazanır.

2. Galatasaray'ın şahane ötesi seyirci desteğiyle galip geleceği karşılaşma.

maç sonrası burdayım.

3. Fazla gaza gelen galatasaraylı dostlarımızı gördüğümüz başlık. Heyecanınızı anlıyorum ama bu gran canaria ya da strasbourg a benzemez.-gülücük-

4. 2012'de başardık, yine başarabiliriz diye düşündüğüm karşılaşma.

cska turnuvanın favorisi ama bu maçın değil diye de ekleyeyim. maç sonrası burada olacağımı da yineleyeyim.

(Bkz: gülücük)
  5. evet sahasında galatasaray arkasında muhteşem taraftar desteği ile oynayacak olmasının avantajını hissedecektir ama karşıda teo,de colo,hines,higgins,khryapa,vorontsevich gibi ligimizin çok üstünde ve avrupanın sayılı oyuncularından sayılan oyuncular var.

evet galatasaray sonuna kadar mücadele edecektir ama gücünün yeteceğini sanmam.galatasaray giden oyuncularının yerini pek dolduramadı bence.bir lasme bile olsa bu kadar emin konuşmazdım.

tanım: galatasarayın fikstürün ilk haftasında evinde şanssız şekilde cska yı çektiği maç.

tahmini skor 74-82 falan - gülücük -

6. Ilk 6 dk sonrasında cska nın 16-15 önde olduğu maç.galatasaray seyircisinin desteği muazzam.

7. Ilk çeyreğini cska nın 18-27 önde kapattığı maç.eurocuplılar zorlanıyor.arada bariz fark var.ama maç uzun daha elli olmaz.

8. Cska nın neden bu ligin favorilerinden biri olduğunu gösteren maç.sıkışınca teo kaşla göz arası iki üçlük sıkıştırdı takımı rahatlattı. 2.ç 29-39 6.30 var devre bitimine.

9. Cskanın farkı açarak devam ettiği maç.devreye daha 4.50 var ve skor 31-46 ya geldi.bu savunmayla geri gelmesi imkansız Galatasaray'ın.

10. Bitime 42 saniye kala gs lı dentmanın hakemi aldtmaya yönelik hareketinden dolayı ikinci kez teknik faul aldığı ve akabinde seyirciyi provake eden erginin de teknik faul alarak karışan maç.

Euroleague takımı olmadığını söylüyoruz bazılarının.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.