Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

13.08.2016 beşiktaş vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. saat 20:45'te ATV'den yayınlanacak olan ve Galatasaray'ın kazanacağı türkiye süper kupa finali.

tolga ciğerci ve eren derdiyok'u çok yüksek ihtimal ilk 11'de göreceğimiz maç aynı zamanda.

beğenmediğimiz bruma'yı da fazlasıyla beğenmeyi ümit ediyoruz, hayırlısı artık.

2. papermoon kardeşlerinin birbirlerini yemesi temennimizle bizi çok ta ilgilendirmeyen maç.bol kırmızı kartlı maç dileğiyle.

mete faktörüyle beşiktaş bir tık önde bence.

3. beşiktaş'ın

Tolga, Beck, Marcelo, Necip, Tosic, Atiba, Tolgay, Oğuzhan, Kerim, Olcay, Cenk ilk 11'İ ile sahada bulunacağı mücadele.

gökhan gönül takımla beraber kampa dahi gitmişti, sahada neden olmadığını anlamıyorum.

galatasaray: Muslera, Linnes, Chedjou, Hakan, Carole, Selçuk, Tolga Ciğerci, Sneijder, Sinan, Bruma, Podolski

4. sarıların hakem ağlaklığını duymak istediğimiz maçtır.

5. 90 dakikanın 0-0 eşitsizlikle bittiği mücadele. cenk tosun maçın sonundaki iki net pozisyonu değerlendiremeyince uzatmaya gitti maç.

6. uzatmaları da 1-1 biten penaltılara kalan maçtır

7. 3 sayıylada yazıylada 3 penaltı atan cimbomumun üççç penaltı kaçıran kartala karşı aldığı galibiyetle sonlanan maçtır.kpa törenimizi izlemek üzere entrymi bitiriyorum şimdilik.(kocaman gülen galatasaraylı yazar halleri)

8. sarıların beşiktaş'ı ancak hakemlerle yenebildiğini görmemiz açısından güzel bir maçtır. bu açıdan güzel gelişme, çünkü yakında bu bile fayda etmeyecek.

9. #145n

yazar maskov87nin gönlüne göre biten süper kupanın 10.cusunu aslanımın aldığı maçtır.kalan 5 tanesini biz almadık süper kupanın.

10. penaltı atışları sonucunda galatasaray'ın kazandığı mücadele.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.