Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

12.03.2016 ç.rizespor vs beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. süper ligde oynanacak olan 25.hafta mücadelesi. rize deplasmanı bu yıl hemen hemen her takım için zorlu geçti. beşiktaş için de zorlu geçeceğini düşünüyorum. karşılaşma saat 19.00 da başlayacak ve maçı serkan çınar yönetecek.

2. beşiktaş'ın önce rize ardından trabzon'U yenip karadeniz'den lider dönmesini umduğumuz virajın ilk maçı.

3. Beşiktaş'ın Tolga Zengin, Andreas Beck, Alexis Delgado, Marcelo Guedes, İsmail Köybaşı, Atiba Hutchinson, Oğuzhan Özyakup, Kerim Frei, Jose Sosa, Olcay Şahan ve Mario Gomez ilk 11'i ile mücadele edeceği maç. quaresma sakatılığı nüksettiği için maçta yerini alamayacak.

4. jose sosa'nın yine klasını konuşturup frikikten kazandırdığı golle beşiktaş'In 0-1 öne geçtiği mücadele.

5. çaykur rizespor'Un penaltı kaçırdığı mücadele. bir ara hakem penaltıyı vermeyecek diye çok korktum sonradan renklilerin diline düşmek var çünkü.

ha bu arada penaltıyı tolga zengin kurtardı. evet ''tolga zengin''

(Bkz: tolga zengin)
  6. az önce kerim frei'nin kendi oluşturduğu pozisyonda oğuzhan özyakup ile verkaç yapıp takımına bir gol daha kazandırarak beşiktaş'ı 0-2 öne geçirdiği maç. bu oyuncu daha fazla süre almalı bence.

(Bkz: kerim frei)
  7. Haydi bastır beşiktaş'ım dediğimiz ve 2-0 önde götürdüğümüz karşılaşma

8. az önce gole giden alman panzeri mario gomez'e yapılan müdahale sonucu çok şükür ki ayağı kırılmadı dediğimiz bir pozisyon yaşanan maç.

aman nazar değmesin.

9. çaykur rizespor'un maçın sonlarına doğru chevalier ile bulduğu gol neticesinde 1-2 skorunu yakaladığı maç. beşiktaş çok ama çok kaçırdı. şu son 4 dk uzatmada umarız bir sakatlık çıkmaz.

10. beşiktaş'ın 1-2 kazanarak puanını 57'ye çıkararak liderlik koltuğuna oturduğu maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.