Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

11 yaşındaki kızın 8 aylık hamile olması

paylaş araştır

1. Diyarbakır'ın çınar ilçesinde cinsel istismara uğrayan 11 yaşındaki küçücük kızın karın ağrısı şikayetiyle gittiği hastanede 37 haftalık hamile olduğunun ortaya çıkması haberi. bunun üzerine hemen ameliyata alınarak sezaryenle doğum gerçekleşmiş ve aile ve sosyal politikalar il müdürlüğü tarafından koruma altına alınmış.

2. maalesef ki artık duymaya çokça alışkın olduğumuz cinsel istismar haberlerinin bir yenisidir.

öyle bir ülkedeyiz ki her tarafından aynı pislik akıyor.

3. bu bir bahane değil ama kızın kimlik yaşının 11 olduğu gerçek yaşının 15 olduğu durumdur, 15 yaş da çocuktur tabi ki ama çok uç örnekler müstesna 11 yaşında doğum yapmak nadirdir zaten

4. İnsanın, daha doğrusu insanım diyen bir insanın zulmüne uğramış küçük kızın başına gelen üzücü durum.

Ülke olarak biz ne zaman bu kadar kötü ve acımasız olduk. İslamla şereflenmiş bir millete bu tarz haberler yakışmıyor.

Tabi adalet sisteminin de suçu çok büyük, suçlu her zaman haklı oluyor nedense bu ülkede.

5. mide bulandırıcı çocuklara cinsel istismar haberlerinin sonuncusu...

idam, hadım... ne ceza verilse yine de karşılamaz yapılan kötülüğü.

Allah belalarını versin istirmarcıların, tecavüzcü alçakların. paranoyak ettiler anne babaları... kimselere , hiçbir yere güvenemez hale geldik.

6. eğitilmemiş daha doğrusu yontulmamış hayvanın istismarına maruz kalan küçücük kızın hamile kalarak doğum yapması olayı.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.