Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

10.12.2016 beşiktaş vs bursaspor maçı

paylaş araştır

1. Beşiktaş'ın, Adriano'nun ceza sahası içinde düşürülmesiyle bir penaltısının verilmediği, bursa kalecisi harun'un ayağına basan marcelo'nun ise kırmızı karttan atılmadığı maç.

2. sarıların evet ailemizin küçük ferdi renkli kardeşimiz Bursaspor'un Attığı gol uzaydan bile görülen bir ofsayt demeye dillerinin varmadığı mücadele.

3. 0-0 ken oyunulRının atılıp uydurma penaltıya ses etmeyip rakibin golüne itiraz edecek yüzü olanları da gördüğümüz maç.

Rakip oyuncuları sakatlaup futbol hayatlarını bitirmeye kasteden kasapların e kadar çok savunucusu varmış.

Bi de sorsan Emre belözoğlu çok rererörö derler. Sizin futbolcular gibi insan görünümlü yaratıkların yanında melek kalır o.

4. Sarıların gözünün döndüğü maç. Maçı bile izlemedikleri yazdıklarından okunuyor. 2 ozet goruntu ile ahkam keserek sarışın zırvaları ortaya saçılmış durumda

5. 38 sehit yerine bülent yıldırım'a denk geleydi o bombalar dedirten maç.

Haksıza haksız denmedikçe avrupa da daha cok altı yeriz.

6. " Beşiktaş'ın maçını izlemedim ama attıkları gol ofsayt" maçı.

konu beşiktaş olunca "aşırı istekli" olduklarını kendileri de hafta içinde sık sık ifade eden bursaspor Başkan ve teknik heyeti bile hakemden şikayetçi değil ama abileri sarılar susmuyor arkadaş. Yahu maçta iki defa atılması gereken Merter'i atsa, adriano'nun penaltısını verse maç zaten çoktan kopardı. üstüne küçük kardeşinize bir de 5 kişinin ofsaytta olduğu gol hediye edilmiş yetmez mi? tamam tamam hadi bir dahaki sefere iki kırmızı kart ve iki gol avans vereceğiz. ağlamak yok ama anlaştık mı?

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.