Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

1.2.2015 beşiktaş-mersin i.y.

paylaş araştır

1. bu sezon tüm maçlarını deplasmanda oynayan beşiktaşk'ımızın 18. hafta mücadelesidir. ankara osmanlı stadında oynanacak maçı beşiktaşk'ımızın kazanmasını ümit ediyoruz.

2. beşiktaşın kazanması kuvvetle muhtemel maç.

3. beşiktaşk'ın mücadeleye tolga Zengin, Serdar Kurtuluş, Ersan Gülüm, Pedro Franco, Ramon Motta, Veli Kavlak, Gökhan Töre, Oğuzhan Özyakup, Jose Sosa, Olcay Şahan ve Dem BaBa onbiriyle çıkacağı mücadele.

4. beşiktaşkımızın 2-1 üstünlüğü ile biten maçtır. bu sonuçla Beşiktaş lider fenerbahçenin 1 puan gerisinde şampiyonluk yarışına devam etmekte.

5. Öyle aman aman top oynamadan şans golü atarak beşiktaşın kazandığı maçtır.

6. maçı izlemeyen yazarların beşiktaş'ı olumsuz eleştirdikleri maç olmuştur. zira, beşiktaş'ın iki net (net ama öyle böyle net değil, tam net yani) verilmemiş, mersin'in attığı golde orta dışarıdan gelmiştir.(belki bir kaç santim çizgide olabilir)

aynı hafta içinde sarılardan birincisinin maçında son dakikalarda sow'un rakibini judoda 2 puan aldıracak şekilde ceza sahası içinde alaşağı ettiği pozisyon es geçilmiş, sarılardan diğerinin maçında da hocam beni at! diye resmen bağıran melo'nun bütün ikazlarına rağmen hakem bu oyuncuyu oyundan atmamıştır.

sonuç mu? beşiktaş ulan!

7. 3 derbiyi de dışarıda oynayacak olan Beşiktaşlıları umutlandıran maç olmuştur.

8. beşiktaş'ın deplasmanda daha başarılı bir grafik çizdiğini bilmeyen yazarların yorumlarına konu olmuş maçtır.

9. Mersinin attığı golde topun dışarıdan gelmediği (Topun tamamının çizgiyi geçmediği) , izlediğim son yarım saatinde bir tek çarparak attığı golün dışında pozisyona giremeyen beşiktaşın galibiyetle kapattığı maçtır.

10. mersin attığı golü santimlerle ölçebilecek gözü olan hakem ve yazarlara rağmen beşiktaş'ın iki net penaltı pozisyonu da hakemin iki metre gözü önünde olmasına rağmen hiç de konu olmayan maç olmuştur. izlediğim 90 dakikaya göre maçta beşiktaş'ın 17 gol girişimi olmuş, bunlardan ikisi golle sonuçlanmış ve ayrıca tekrar tekrar sadece vicdan sahiplerine söylediğimiz 2 de net penaltısı verilmediği maçtır.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.