Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

08.03.2017 barcelona vs psg maçı

paylaş araştır

1. barcelonanın 4-0 ın rövanşına çıkacağı ve tur atlaması oldukça zor olan şampiyonlar ligi 2.tur rövanş maçı.

2. barçadan patlama beklediğim maç. atın hacı atın da kupada öne geçelim.

3. Barcelona'nın maçın başında attığı golle 1-0 öne geçtiği maç.

4. Barcelona'nın 2 iy bulduğu maç. Aferin çocuklar bu kadar yeter.böyle bitsin.

5. hakem destekli barca'nın 6-1 kazanarak tur atladığı karşılaşma.

hakemle makemle, sonuçta doyduk futbola.

6. Barcelonanın henüz 50. Dakikada 3-0 öne geçtiğini tv deki altyazıdan öğrenip müthiş geri dönüşüne şahit olmak adına internetten şifresiz bir maç yayını aramama neden olan, ancak parisin hemen akabinde bir gol bulmasıyla 3-1 e gelen ve 85. Dakikaya kadar barçanın ölü gibi top oynaması ve spikerinde ikide bir barça teknik direktörünün futbolculuk hayatında da parise elendiği ve di marianın ile cavaninin kariyerinden bahsetmesiyle iyice mucizenin gerçekleşmeyeceğine inanıp interneti kapatmama neden olan, sonrasında da skoru ve barçanın son 3 dakikada 3 gol bulduğunu uyumadan hemen önce sevgili sözlüğe bir göz atma niyetiyle öğrenip "böyle hayata koca bir isyan çekmemi" sağlayan saçma sapan maç

(Bkz: sen gelme ulan ayı)
  7. sabah kalkınca barcelonanın tur atladığını öğrendiğim maç. kim tur atlarsa atlasın önemli değil, ben turnuvada öne geçtim benim için önemli olan o . - gülücük-

8. Psg nin görüntülü bir şekilde UEFA'ya hakem hatalarını göstererek itiraz ettiği ama UEFA'nın itirazı reddettiği maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.