Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

08.01.2017 beşiktaş vs fenerbahçe maçı

paylaş araştır

1. türkiye basketbol liginde bu yıl ufuk sarıcanın önderliğinde iyi bir kadro oluşturan ve ligde ve avrupada başarılı sonuçlar alarak dikkat çeken beşiktaşın,sahasında avrupanın devlerinden fenerbahçeyi konuk edeceği maç.

başlama saati 20.30 bu arada fenerbahçenin cuma gecesi euroleague maçı oynayacağını da hatırlatalım. muhtemelen çok yorgun bir Fenerbahçe olacaktır ama tecrübesiyle yine de kazanır diye düşünüyorum.

2. bogdanovicin takıma dönmesiyle rotasyonun bir nebze arttığı ve neden olduğunu bilmediğim bir sebepten ötürü kalinicin 3 maç ceza alması sebebiyle uzun savunmasında sıkıntı yaşayabileceğimiz maç.

k.weems , m.roll ve e.clark ı durdurursak pota altını zaten savunuruz. bogdanın katkı vermesi elzem.

kazanmamız halinde Beşiktaş seyircisinin taşkınlık yapması muhtemel maç. muhtemelen salonu dolduracaklardır.

3. Ilk çeyrekte karşılıklı olarak oldukça tempolu oynanan ve ilk çeyreği 21-21 berabere biten maç.

Maçın daha 3.sanşyesinde rakibine aralıksız küfür eden Beşiktaş taraftarı ga taraftarına benzemeye başladı.

4. Henüz bir tarafın net üstünlük sağlayamadığı ve devrenin bitmesine 5 dakika kala Fenerbahçe'nin 35-34 önde olduğu maç. Beşiktaş taraftarı aralıksız Fenerbahçe'ye ve Aziz Yıldırım'a küfrediuor.

5. 2.çeyreğin bitimine 1.47 kala Beşiktaş'ın 41-37 önde olduğu maç.şutları bir taraf atamayıp diğer taraf atınca böyle skor ortaya çıkıyor.

6. Ilk yarısı Beşiktaş'ın 45-39 önde bitirdiği maç. Salonda taraftar değil bildiğin holiganlar var.aralıksız küfür ediliyor.maçı kazanırsak vay bizim sporcuların haline.

7. Maç boyu rakibe küfredip sahaya yabancı madde atan saldırgan taraftarların önünde 3.çeyrekteki mükemmel geri dönüşümüzle birlikte son anlarını tecrübemizle 79-76 kazandığımız maç.

Noldu Bobby öptü mü -gülücük-

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.