Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.11.2016 akhisar bld.spor vs fenerbahce maçı

paylaş araştır

1. süper ligin 10.haftasında oynanacak olan ve saat 19.00 da başlayacak olan maçtır. akhisarın ligde şimdiye kadarki kötü görüntüsünün çok uzağında canını dişine takarak mücadele edeceğini tahmin ediyorum.

2. son iki haftaki sonuçlarla lige tekrar tutunan fenerbahçe için gelecek hafta galatasaray'ın önüne geçmek açısından büyük önem arz eden mücadele. akihsar geçen seneki kadar korku salmıyor ama yine de kolay geçmeyeceğini düşünüyorum.

3. fenebahcemizin volkan,şener,kjaer,skrtel,hasan ali,topal,josef,aatıf,volkan şen,lens bey ve van persie ilk 11 i ile başlayacağı mücadele.

geçen sene bilmem kaç hafta sınırda olan beşiktaşlı oyuncuların aksine sınırda olan mehmet topal ilk fırsatta sarı kart görecektir diye tahmin ediyorum.

malum kulübümüze has hakemler barındıramıyoruz başkaları gibi.

4. rvp ile fenerbahçe'nin deplasmanda 1-0 öne geçtiği maç.

5. fenerbahcemizin van persienin golüyle 1-0 öne geçtiği ama yine de ortada olan mücadele.

6. rodalleganın penaltı kaçırdığı maç. beşiktaşa bir türlü verilmeyen,verilemeyen penaltılar fener olunca cart diye çalınıyor. osmanlı maçında beşiktaşlı mete anında çalmıştı, şimdi yine çalındı.

bugünkü penaltı doğru karar bunu da belirtelim. hakem halil umut meleri tebrik edelim.en azından başkaları gibi eyyamcı,tetikçi değil.gördüğünü çalıyor.

7. robin van persienin nasıl olduysa göz kapağını yırtarak oyundan çıktığı ve emenikenin oyuna girdiği maç. derbi öncesi inşallah sakatlığı ciddi değildir.bu arada sinir ilaçlarımı da aldım yanıma.

8. ilk yarısı fenerbahcenin 1-0 üstünlüğü ile biten mücadele.

9. dün quaresmaya verilen penaltının van persieye verilmediği maç. nedense her hafta aynı kararlarda beşiktaş ödüllendirilen,fenerbahce cezalandırılan takım oluyor.

ama nasıl oluyrsa bu hakem atama kurulu her hafta mete kalkavana maç veriyor.

10. aatıf'ın golüyle 0-2 olan maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.