Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

06.05.2018 fenerbahçe vs bursaspor maçı

paylaş araştır

1. süper ligin 32.haftasında oynanacak olan ve fenerbahçenin şampiyonluk için mutlaka kazanması gereken bir başka maç. başlama saati 16,00

2. fenerbahçemizin çok zorlansa da uzatmalarda bulduğu golle 2-1 kazanarak şampiyonluk ümidini sürdürdüğü maç.

3. Fırat aydınus gibi genel olarak sevilen bir hakemin neden karizmasını cizdirme geregi duydugunu anlamadigimiz mac. Bir insan kariyerinin sonunda neden böyle davranir cok tuhaf. Sonuc olarak sampiyon gecen hafta belli oldu, düsenler belli büyük oranda. Yönettigin macin degistirecegi bisey yok. Yakismadi kendisine bu performans

4. fırat aydınusluk ne olduğunu anlamadığım, bazen lehimize hata yapılsa da hakemin galibiyetimize gölge düşüremeyeceği maç.

trabzonun kardeşleri fenere gelince başka oynuyor nedense..

5. Yok artik ice. Man, fanatiklikte bir yere kadar

Sen nasil diyosan öyle olsun dedigimiz mac

İlla ne oldu diyirsan tüm kararları tersten gör

6. tümünü izlemediğim, aatıfın pozisyonunda bir şey olmayan (kasıtlı ve sakatlayıcı maskatla yapılmayan), titinin kırmızısının doğru olduğu, volkanın açıldığı pozisyonda yapılan faule sarı kartın verilmediği maç.

yorumlar mustafa Çulcuya ait.. bana değil.. başka pozisyon varsa izlemedim onları..

7. Tümünü izledigim mac. O yüzden yorumlarimiz ayni olamaz.

8. İce. Man in neden belaltı muhabbete girdigini anlamadıgımız mac.

9. ne kadar fener düşmanlığı Trabzon yalakalığı yapmasından dolayı takımı sevmesem de çok sevdiğim dostum supporters dan özür dileyerek entry mi sildiğim maç başlığı.

10. Ice. Man e tesekkür ettigimiz mac. Spor forumundan basta besiktas olmak üzere istanbul takimlari hakkindaki düsüncelerimi burada en iyi sen bilirsin. Malum burdaki yazarlara saygidan yazmiyoruz bizde.

Tebessüm.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.