Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

03.12.2016 Fenerbahçe vs Beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. hafta boyunca şöyle yaparız böyle yaparız diyen sarı lacivertlileri de gördüğümüz maç. beşiktaş kazanacak top oynamadı ama sanki fenerbahçe çok mu iyi top oynadı. yahu iki takımın da kaleyi bulan şut sayısı sıfır.

fenerbahçelilerin hakemle ilgili klasik algı oluşturma çabası da beyhude bir çabadan ötesi değil.

puan farkı hala 4, yenilgisiz takım beşiktaş.

2. Fenerin kadıköy egosu nedeniyle umduğunu bulamadığı maçtır. Buna da şükür demeyi bilemeyen taraftarları klasik topu taca atma triplerine başlamışlardır. Bir özeleştiri yapmayı öğrenseler, belki herşey başka olacak, herşeyi fener gözlüğü ile görmekten vazgeçin arkadaşlar.

3. özeleştriden bahsedip tosicin bu hafta,quaresmanın trabzon maçında atılmasına ses etmeyip üstüne üstlük quaresma neden sarı gördü diye hayıflanan taraftar grubunu gördüğümüz maç.

beşiktaş 2 senedir sürekli itilince alışkanlık yaptı iyice. geçen sene gomez alvesin formasından çıkarana kadar çekince faul olmuyordu, beşiktaş hakkıyla yenmiş oluyordu,geçen hafta oğuzhanın kolundan tutuldu diye kendini yere bırakması faul oldu. tamam geçen haftaki faulse o zaman haksız şekilde feneri yenip şampiyon olduğunuzu da kabullenmiş oluyorsunuz.

ha bu arada her hafta 14 kişisiniz,bu ligi de namağlup bitirirsiniz şimdiden iyi seyirler. ama top falan oynadığnızdan değil,her hafta farklı hakemin üstün gayretleri sonucu.

4. bugünkü başarısızlığı savunacak dal kalmayınca ama eskiden şöyle böyle olmuştu demeyi alışkanlık haline getirmiş sarıların internette sayfalarca yorumlarını okuduğumuz mücadele.

eskiden fi tarihinden beri siz renklilerin kollandığını siz de çok iyi biliyorsunuz. bizim bu tür taraklarda bezimiz olmadı ve asla olmayacağından ötürü kafamız da gönlümüz de rahat. eğer öyle bir hata olduysa ve işiniz geldiğinde bilmem 3 hafta önce bilmem 3 sene önce diyecekseniz eskiye sayın olsun bitsin. gerçi daha çok borcunuz çıkar ama biz onları da size hibe ettik.

5. spoiler

(Bkz: ben demiştim)
  6. bu ne yauuvv! her iki güzide takımımızda Avrupa maçları öncesi sakatlık, eksiklik olmasın diye saman gibi tatsız bir futbol oynasınlar, bir hafta öncesinin futboluyla dağlar kadar fark atsınlar yazar taraftarlar da burada goygoy yapsın. hakem makem tamam da arkadaş, ilk defa mı futbol izliyorsunuz, yenecek galibiyeti hak edecek takım hakemi köşe gönderine bayrak diye dikerdi. iki takımda kötüydü kusura bakmayın. Ayrıca yıllarca Anadolu takımlarının şampiyon olmamasından hareketle torpilin İstanbul'un mahşer üçlüsü arasında eşit dağıtıldığı anlaşılabilir.

tanım mı; al gülüm ver gülüm, sen sağ ben selamet yaz sözlükçüm.

7. bu arada hakemin sonuca etki etmediğini düşündüğüm karşılaşma.

fener bize karşı oynadığı gibi oynadı aynen, biz de bjk gibi oynadık, ama van persie bu sefer artistik gol atamadı diye bjk'ye kimse yüklenmedi.

advocaat iyi adam has adam ama şu an desteklense de taraftarınca uzun vadede bıktıracaktır.

8. sarıların yorumlarını görünce 3 penaltılarının verilmediği, 4 toplarının direkten döndüğü, 5 şutlarının çizgiden çıktığı ve atılması gereken 6 siyah beyazlı oyuncunun sahada kaldığı anlaşılan maç.

ayrıca başkanlarının "paralı bilmen ne" diyerek sıfatlandırdığı taraftar kitlesinin sahayı sahte paraya boğması da ironik olmuş.

(Bkz: ıslak rüya)
  9. dünyası siyah beyaz olanların ender gelişen osasuna atakları kadar dahi atak yapamadıkları maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.