Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

03.12.2016 Fenerbahçe vs Beşiktaş maçı

paylaş araştır

1. hüseyin göçek'in hakem olarak atandığı maçtır. Ligde ve avrupada başarılı bir şekilde yoluna devam eden beşiktaş'ın sarışın kumpaslarla, iftira, yalan ve algı operasyonlarıyla önü kesilmek istenmektedir. Ben yine de hüseyin Göçek'in karnesine bir bakalım isterim.

Hüseyin Göçek, şimdiye kadar 15 Beşiktaş maçı yönetti. Bunların 8'ini Beşiktaş kazanırken, siyah beyazlılar 2'sinde berabere 5'inde mağlup oldu. Bu maçlarda Beşiktaşlılar Göçek'ten 37 sarı kart gördü. Yine 15 maçta Beşiktaş'a 5 kez kırmızı kart çıkarken, rakiplere gösterilen kırmızı kartlar 2'de kaldı.

Hüseyin Göçek, kariyerinde 1 kez FB-BJK derbisi yönetti. Maçı FB 1-0 kazandı. Maçta 3 kırmızı kart çıktı. (1 FB, 2 BJK)

2. fenerbahçenin sahasını kapattırmaya yönelik hakemin atandığı maç. bu sezon şu ana kadar verilmesi gereken 6 net kırmızı kartın verilmediği,geçen yıl fanatik gs li olan halis,göçek gibi hakemlerin bile Galatasaray yarıştan koptuktan sonra var gücüyle beşiktaşa çalıştığı ve abuk sabuk penaltılar,rakibin haklı penaltılarının verilmemesi gibi haksızlıkların,eyyamların yapıldığı ortamda sezon sonu beşiktaşın şampiyon yapılacağı tiyatronun sadece bir perdesi.

canere verilmeyen kırmızı kart (Karabük), q7 ye verilmeyen kırmızı kart(Trabzon), tosice verilmeyen kırmızı kart (Akhisar), atibaya verilmeyen kırmızı kart (kayseri),necibe verilen fakat 45 dk önce verilmesi gereken kıormızı kart (konya), q7 ye verilmeyen ceza sarı kartı (başakşehir) ... Liste uzar gider .. Hakemler hakem olsa bjk şu an en az 10 puan daha az alıp ilk 5 te dahi olmayacak. ama geçen sezon olduğu gibi şampiyon yapılıp tüpçü ile hesapları kapatacaklar..

(Bkz: beşiktaş'ın kazandığı penaltı)(Bkz: Beşiktaşın şampiyonluğunun dopingli olması)(Bkz: beşiktaş'ı hakemler koruyor)(Bkz: beşiktaş hakemler kol kola)
  3. oğluşumla izleyeceğim maç. 2-1 fener alır diyorum ben.

4. kariyerinde en çok kırmızı kartı beşiktaş'a veren hakemin atanmasına rağmen sarıların memnun olmadığı maç.

ya tamam aziz yıldırım ya da ne bileyim mahmut uslu veya şekip mosturoğlu mu kimse o hakemlik sertifikasını alsın, gelecek maçları da onlar yönetsin ister misiniz?

eski eski diye diye kendini paralayan adamlar da biliyor ki kaset eskiye sarılsa ve gerçek haklar teslim edilse beşiktaş iki sarıyı da toplamda geçecek o yüzden ancak bu kadar sesleri çıkıyor.

5. allahın izniyle beşiktaşla birlikte hüseyin göçeği de yeneceğimiz maç. tabi sezon başından beri verilmeyen kırmızı kartlar ve eyyamların bu maçta da devam edeceğini söylemek lazım.

6. Ilk yarı itibariyle Beşiktaş'ın 12. Oyuncusu Hüseyin göçeğin oldukça formda olduğu maç.

Abv sizin,quaresmaya kart verilmiyor,tosic kaleci gibi kontra atağı kesiyor kart verilmiyor,Atiba durduk yere adamı ittitrip olay çıkarıyor kart verilmiyor. KjAere ilk faulde kartı göstermesini biliyor.neyse bunların hakettiği lafları burada etmemiz mümkün değil,şimdilik bu kadar.

7. Oyun olarak kısır geçen,Volkan Demirel'in yere yatmadığı, hakem müsveddesinin Beşiktaş'a kart vermek günah şeklinde yönettiği,fenerbahceli oyunculara ilk fırsatta kart gösterdiği bu sezon tüm maçlarında olduğu gibi 14 kişilik Beşiktaş ekibinin mağlup ettirilmediği maç.

Şu faul ve kart standardı olmadığı sürece kimse adaletten bahsetmesin.atiba nedense kart görmüyor,Quaresma ilk yarı arkadan giriyor kart yok,ikinci yarı saçma sapan pozisyona kart çıkıyor (hayrettttt,adamın ayağını kırmamıştı halbuki nasıl verdiler şaşırdım), tosic rakibi direk sakatlamak için dalıyor sarı veriliyor.

Bu Beşiktaş bu sezon da şampiyon yapılacak sene başından beri belli.gelen her hakem bjk lehine eyyam yapıyor.

8. :)))

9. Karşılaşma da Beşiktaş adına en iyisi H.Göçek olan karşılaşmadır. Türkiye de tiyatro oynanıyor. Bjk şampiyon yapıldı kimse kasmasın.

10. #1519 sezon başından bu yana söylediğim olayın her geçen hafta milyonlarca izleyicinin gözünün içine soka soka kendi oyun kuralını oluşturmuş hakem müsveddelerince gerçekleşeceğinin bir kez daha anlaşıldığı maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.