Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

02.04.2016 barcelona vs real madrid maçı

paylaş araştır

1. bu akşam türkiye saati ile 21:30'da barcelona'Nın stadı camp nou'da oynanacak ve sözlükten de izleyici bulacağını düşündüğüm dünyaca ünlü bir adet el clasico mücadelesi.

barcelona bu maç öncesi real madrid'in 10 puan önünde bulunuyor.

2. real madridin kötü formu ve barcelonanın insanüstü hücum hattına sahip olması sebebiyle, barcelonanın ağır favori olarak gösterildiği ve iddaada bile tek maç olarak açılmayan hatta barcelonaya 1,45 gibi çok düşük oran veren maç. arda barcelonada da olsa gönlümüz tabi ki real den yana.Vamos Real !

3. ilk yarısı 0-0 biten mücadele. barcelona'nın daha iyi oynadığını söyleyebiliriz.

4. pique ve benzema'nın karşılıklı golleri ile 1-1 devam eden ve son çeyrek saatin oynanacağı maç.

5. ramos'un kırmızı kart görmesiyle real madrid'in maçın son dakikalarını bir kişi eksik oynayacağı mücadele.

6. 85. dakikada real madrid'in ronaldo ile bulduğu golle 1-2 öne geçtiği maç. ben dahil herkes belki tersi olur diye düşünürken bir sürpriz oldu.

7. gerçekten çok çekişmeli geçen, seyir zevki yüksek ve sonucunda real madrid'in 1-2 kazandığı maçtır.

bugün de gözümüz futbola doydu.

8. real'in sapladığı maç. öyle fazla şımarmayacaksın. pas, pas, pas yeter ula.

9. Seyir zevki yüksek olan maç. Real'in sayılmayan gönlündeki nedeni de ayrıca anlayamadigim ve spikerin de aciklayamadigi maç olmuştur. Ranoldo'nun attığı golde topu kontrolü muhteşemdi ayrıca ve tabi ki Karim Benzema'nin ilk golü de oyleydi. Real'i tutuyorum ama arda için üzüldüm yine de. En azından golü Arda atsaydı keşke.

10. ispanyada da eyyamcı hakemlerin olduğunu gördüğümüz maç. maçın öyle bir zamanında ortada olan pozisyonda golü nasıl iptal ederler anlamış değilim. ronaldo'nun cevabı çok güzel oldu. onu saymazsanız bunu atarım der gibi. tebrikler real ! hala madrid !

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.