Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

sahte diplomayla 19 yıl öğretmenlik yapmak

paylaş araştır

1. bu kadar süre hiç mi farkedilmedi acaba dedirten, biz başvururken en ince ayrıntısına kadar her evrağın kontrol edildiği yerde nasıl gözden kaçar dedirten olay.

2. branşı muhtemel rehberlik ve beden eğitimi olabilecek çakma öğretmen

3. gelişmemiş ülkelerde olabilecek bir durum derken üstüne bir de paraları geri vermemek için bahaneler bulan bu kişinin sadece Türkiye'de olacağını akıllara getiren ve bir de başörtülü olduğunu görünce dumura uğratan durun.

4. Öz hakiki orijinal diplomalarıyla atanmak için yıllarca sınava girip her seferinde hüsrana uğrayan öğretmenlerin olduğu bir memlekette valla bravo denecek iş

5. Daha neler göreceğiz dedirten haberlerden biri.

Sahte diploma ile öğretmenlik yapmak ve bunun onca yıl farkedilmemesi olay. Güvenlik soruşturması diye bir şey var diye biliyorum. Nasıl fark edilmedi, nasıl bir araştırma yapılmış.

6. artık öğretmenliği öğrenmiştir bırakın yapsın bari diye düşündüren bir olaydır

7. Güzel ülkemde güzide insanların var olduğunun kanıtınin en güzel örneklerinden (!)

Masallah

8. Ancak türkiyede karşılaşacağımız trajikomik olaydır...

bu sahtekarlığı yapan kişideki cesaret ve zekada takdire şayandır doğrusu, keşke doğru şeylerde kullanabilseydi...

9. Abartilan haber

Sahtede olsa diplomasi var. Millet diplomasiz cumhurbaskanligi yapiyor, ses cikaran yok, gariban ögretmenin sahte diplomasi batiyor.

Böyle cumhurbaskanina, böyle millete, böyle ögretmen yakisir

10. bu kadar zaman gerçekleri saklamasından dolayı ödüllendirilmesini ve öğretmenliğe devam etmesine izin verilmesini beklerim.

tanım: uzun vade dolandırıcı

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.