Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

recep ivedik 5

paylaş araştır

1. şahan gökbakar tarafından şubat 2017 de vizyona gireceği instagram hesabı üzerinden açıklanan recep ivedik film serisinin son filmi.

2. Suyunu çıkarmak deyiminin tam karşılığı. Benim için recep ivedik, halime yildiz'i sarkittigi sepetin ipinden tutup düşüren recep ivedik'ti ve evet, eğlenceliydi ama bitti. Biri çıkıp karşıma recep ivedik film serisi çok güzeldi çok eglendim filan derse, net bir sekilde kalbini kırarım ve ismini de varsa telefon rehberimden silerim.

-Murat opum de tur at. Muhahaha çok komik, gül sene abi.

-Evet, cok komik. Telefonun var miydi bende bir bakayim.

Bu arada Şahan' i severim ama kendini tekrar edip durma kardeşim. Kendi deyimiyle ; biraz yol al yaw, biraz ileri git.

3. serisi kabak tadı vermeye başlayan ivedik serisi.

4. fragmanı yayınlanan komedi filmi.

yine oldukça olumsuz eleştiri alacak aynı zamanda gişede de zirveye oynayacaktır.

spoiler

5. "Şahan'ın paralar suyunu çekmiş anlaşılan" dedirten başlık.

6. Fragmanı yayınlanan ve yine sinemada izlemeyeceğim kendisine komedi denilen film.

7. fragmanında yer alan türk boksörün Azeri boksörü dövdüğü kısmının çok büyük tepki topladığı ve o sahnenin çıkarılmasının istendiği saçma film. yazık para vermeyin şöyle saçma sapan filmlere.

8. arz-talep olarak filmin 5.sinin de çıkmasıyla halkın mizah anlayışının hangi seviyelerde olduğunu anladığımız güya komedi filmi.

9. canım türkiyemin ön bilet satışlarında şimdiden 500 bin adet satın aldığı sözde komedi filmi.

10. klasik recep ivedik filmi olmuş yine. haliyle ezelden beridir sevenler yine sevdi, sevmeyenler yine sevmedi.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.