Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

formula 1

paylaş araştır

1. bugün saat 21.00 de montreal kanada gilles villeneuve pistinde 7. etabı düzenlenecek dünya şampiyonasıdır.

2. eskilerden kalma alışkanlığımız. eski heyecanımız yok tabi ama zaman zaman denk geldikçe takip ediyoruz. schumacher reis gidince bizim de hevesimiz kaçtı. kırmızı daha bir anlamsızlaştı.

3. ayrton senna ile başlayıp kral schumacherin bıraktığı ana kadar hiç kaçırmadan izlediğim yarışlardır

ne zaman ki efsane pistlere veda etti ne tadı kaldı ne tuzu. saf yarışçı dediğimiz pilotlar bunlardı, şimdikiler teknolojik pilot ve bir çok şeyi pit duvarından yönetiyor takımlar artık

hamilton schumacher kıyaslaması bu yüzden hep geçersiz kalıyor bence. çünkü schumi bu kadar teknolojik destek almadan yarıştı ve onun lakabı" yağmurun efendisi" dir. yağmur başladığı zaman schumi farklı bir seviyeye geçerdi ve tur başına 1 1,5 saniye en az fark atmaya başlardı rakiplerine.

keşke şimdi kral geri dönse ama artık imkansız ne yazık ki

4. 1990lı yılların sonundan bu tarafa takip ediyorum. ilk izlediğimde cine 5 kanalında idi.

schumacher her daim favorim olarak kalacaktır. farklı bir seviyede idi. şu anki mercedesin bu seviyede olması da schumi sayesinde.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.