Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

en az 3 çocuk yapın

paylaş araştır

1. hiç bu kadar beğenilmediğim olmamıştı :)

beğenilmek yada beğenilmemek benim için sorun değilde neden kendiniz gibi düşünmeyene tahammülünüz yoktur

dediğim konu

2. Ucuz iş gücü elde etmenin en kestirme yolu. Bakınız bu çocuklar büyüyene kadar ailenin yapacağı harcama çocuk çalışma çağına gelince de ucuz iş gücü ile ekonomiye katkı sağlamacağını düşünmektedirler yani yaşlanıyorız vs hikaye.

3. bakabilecek olduktan sonra neden olmasın dedirten ama bakmanın giderek ne kadar zor olduğu düşünülürse zorlaşan durum.

4. cumhurbaskanimizin her firsatta tekrarladigi hakli konu.kariyer diye diye gunumuz kadini ilerde cok pisman olacak.su an imkanlarda iyilesti.gerci simdinin cocuklarinin da karni tok ruhlari ac.evde anne yok.prof anne nin cocugunu ilkokul mezunu kadin buyutuyor.aslinda ikisininde derdi cocuklarina iyi bir gelecek saglamak.bu iste bir terslik var.norvec basbakani dahi 2 cocuk yapin diyor artik.

5. oğlum seninki kadar salak olursa diye yedi sülalemin ömrünü geçireceği bir sarayım olduğunda neden olmasın diyerek karşılık vereceğim tavsiye

fakir çalmayı bilmediği için fakirdir mi demiştin bir zamanlar.

mahallenin delisi gibi konuşup duruyorsun ben de sana birşeyler diyeyim;

hz. ömer islam aleminin lideri olduğunda hatrı sayılır derecede zengindi.koyunları hurma bahçeleri vardı. bu mübarek zat 'malımın arasına ümmet malı karıştı' diye korkmaktan vakfede vakfede en sonunda sadece barınacağı evi kalacak kadar fakirleşmişti. sen karuna döndün hacı. zimmetlediğin fakirin fukaranın yetimin hakkından ne sen ne de neslin hayır göremez inşallah. belanı allahtan bulasın.

6. yapmayana dert olan sorunsaldır.

7. talepleri bitmeyen başkan beyanı..

2002 yılında benden 3 yıl bir şey istemeyin ile başlayan yolculuk..

3 çocuk yapın

sokağa çıkın

altınları yastık altından çıkarın

dolarları bozdurun

ayağınızı yorganına göre uzatın

sigara içmeyin

paranız yoksa o köprüden geçmeyin

...

...

17 yıldır ne istedik oldu ki bizden bir seyler istemeye yüzünüz olsun..

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.