Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

Boyu 1.75 ten uzun bir kadın

paylaş araştır

1. boyu 1.75 ten kısa olan kadından farkı olmayan kadındır. acaba boyu tam 1.75 olsa başlıktaki kıstasa uymadığı için çok şey kaybeder mi dediğim başlıktır. kadınların alakasız şekilde sınıflandırılmasına yönelik olduğunu düşündüğüm başlıktır.

2. boyu 1.75 den kısa olan kadınlar tarafından kıskanılandır. düzgün ve orantılı bir fiziğe sahip ise Allah'ın bir lütfudur. ama bu uzunluk bacağa yada gövdeye orantısızca verilmişse, yazıktır.

3. 1.78 ile dahil olduğum grup.topuk boyuna,etek uzunluğuna laf söylerler vsvs.

Ha birde uzun boylu değilse sevgiliniz kardeş kardeş gezmek de var.

ama güzeliz,at gibiyiz biz.sevin.

not:kısa boylu kızlar kıskanmayın lütfen

4. Kendine partner bulma konusunda kısmen sıkıntı yaşayabilecek gruptur.onun dışında bir artısı ya da eksisi yoktur. insanın kendi tasarrufunda olan birşey olmadığı için bununla havalara uçmanın zaten akla yatan bir yanı bulunmamaktadır .

5. türk erkeklerinin geneline baktığında, seçenekleri çok az olan kadındır. ortalama türk kadınlarının boyundan fazla uzundur ama yine de uzun boylu kadın, iyidir hoştur, güzeldir, alımlıdır.

6. diğerlerine göre daha çok ilgi çeken ve bakışları üzerine toplayan hatun.

7. kısa boylu kadınların imrenerek bakacağı, hatta kendi aralarında kadının bacak boyu bizim boyumuz kadar diyerekden hemen yanından uzaklaşılmak istenen kadın türüdür. allah'tan azınlıkta olan kadın türü, yoksa diğer kadınlar çatlayıp giderlerdi.

erkekler kısmına takılmak istemiyorum, onlar için candır, canandır eminim. (tebessüm)

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.