Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

4 Büyükler Salon Turnuvası

paylaş araştır

1. süper lige göre daha bir keyifli olan turnuva. sırf yattara için bile izlenebilir.

oyuncuların gereksiz gerginlikleri falan oluyor ama dünyadaki diğer örnekler gibi olsa da bu sefer açıkçası hiç keyif de vermez. hırs lazım böyle şeylerde.

2. http://www.fanatik.com.tr/2016/01/11/4-buyuklerin-logolari-degistirildi-641014

acun'un takım isimleri konusunda değişikliğe gittiği turnuva.

#12kz'de benzer bir şeyden bahsetmiştik çünkü takımların adlarını kullanarak turnuva yasal olmayacaktır bence.

3. galatasaray arması hiç bir zaman kaybetmez diye gaza gelen sözde spor yazarı eski futbolcunun oynadığı takımın önde olduğu maçı verdiği turnuvadır.

ha ben maçların hepsini izlemiyorum sıkıcı geliyor, sürekli küfür eden hakemlere saldıran adamlar falan.

4. fenerbahcenin final maçında galatasarayı yenerek şampiyon oldugu turnuvadır. final maçında taraftarla kavga eden hasan şaşı ekranlardan uzak tutun, hiçbir yere çıkarmayın böyle adamları. ben televizyonda herşeye herkese saldıran, dostluk turnuvasında bile gözü hiçbişey görmeyen bir adam görmek istemiyorum.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.