Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

30.01.2017 beşiktaş vs konyaspor maçı

paylaş araştır

1. cenk tosun'un penaltıdan hat trick yaptığı maç.

bakalım kimler ağlayacak buna.

2. Fenere nisbet olsun diye önce 4-1 ardından 5-1 olan maç. Ağlama fenev ağlama...

3. beşiktaş'ın 6 gol atıp 5-1 kazandığı maç.

ilk yarıdaki berabere biten maçtan sonra havalara girip saçma sapan yorumlar yapan bazı konyaspor'lu futbolcuların güzel bir cevap aldı böylece.

4. Beşiktaş'ın hızını alayıp bir tane de kendi kalesine atarak 5-1 kazandığı maç. beşiktaş tribünlerinin; "Yönetim uyuma Aziz'e sahip çık" "Taraftarız biz çekeriz cefa Aziz başkan bizi bırakma" ve ""Aziz'i al Fikret Başkan" tezahuratları yarmıştır. Yalnız unuttukları bir şey var;

fikret başkan almaz, kiralar..

5. beşiktaşa penaltı çalmanın çok büyük günah olduğunun bir kez daha kanıtlandığı maç. hep diyoruz ya kendi hakemlerinizle, kendi tff nizle açık ara şampiyon olun. ortamlarda efendi diye geçinirsiniz sonra.

6. rakiplerinin gözleri ağlamaktan kan çanağına döndüğü için artık iyice yanlış görmeye başladığı şanlı kulübümüzün son maçı. önce:

spoiler

ve pozisyon tabii ki:

spoiler

ne aykut'un gıkını çıkardığı ne de sarıların öttüğü gerçek el:

spoiler

tavsiye:

spoiler

yahu gözünüzü!? seveyim dün beşiktaş konyaspor'a neredeyse top göstermedi. sayın aykut kocaman, beşiktaş bizi eze eze yendi tebrik ederiz demek yerine hala sarı ağlaklığına neden devam ediyorsun?

çare:

(Bkz: göz doktoru)
  7. spoiler

Gözü gerçekten bozuk olan arkadaşların lehlerine yapılan milyon tane hatayı konuşmayıp ta Fener'in lehine olan yanlışı dile getirdiği, videoyu saniye saniye izlemesi gerektiği maç.

Yahu şunu verebilmek için mecbur telefondan girdim yoksa anlayacakları yok. Gerçi hala diz o diz diye saçma sapan inat edebilirler.

He tamam efedisiniz,şerefli ikincisiniz anladık he. Pabucumun ağlakları.tüpçü gidince gerçekten çok merak ediyorum, hakemler doğramaya başladığında nasıl tepki verileceğini.

8. futbolun f sinden anlamayıp gelip burda sırı ığlıklığı,sırışın kızkırdışlır diye ıkınanların gerçekleri kabul etmeleri için illa gözlerine sokulması gerektiğini gösteren maç. gerçi hala ama dizine çarptı penaltı değil diyebilirler. hoş görmek lazım.

başka doktorlara gidemiyorlarsa bile en azından göz doktoruna gitmeleri tavsiye olunur.

9. çıkan seslere ve yapılan yorumlara bakınca "oooo beşiktaşım yine iyi acıtmış" dedirten maç..

10. Beşiktaş'ın Konyaspor'a tek tek salladıkça futbolun f'sinden basketbolun l'sine kadar anlayan sarışın kız kardeşlerden küçüğünün ahlaya ohlaya göz yaşlarına boğulduğu trajedisini izlediğimiz maç.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.