Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

28.09.2016 beşiktaş vs dinamo kiev maçı

paylaş araştır

1. şampiyonlar ligi b grubunda yer alan beşiktaşın çarşamba akşamı saat 21.45te oynayacağı ve vodafone arenada oynanacak ilk şampiyonlar ligi maçı olma özelliği taşıyan mücadele.

2. beşiktaşın normal şartlarda kendi evinde rahat kazanması beklenen maç.ama galatasaray maçına da aynısını diyorlardı.

3. bjk'nin beklenenin aksine kaybedebileceği karşılaşma,

o değil turnuvada biye banko olarak yazdım bunları, o da tuhaf.

4. turnuvada benim de sadece puan amaçlı banko yazdığım maç. beşiktaş ; fabri,beck,marcelo,tosic,adriano,gökhan,atiba,talisca,quaresma,caner ve cenk 11 i ile mücadeleye başlayacak.

5. beşiktaşın herkesin abarttığı şekilde olmadığını,arkasında hakem desteği olmayınca aslında sıradan takımlardan çok ta farkının olmadığını bir kez daha görmüş olduğumuz maç.

kendi sahasında hem galatasarayı hem de grupta zayıf halka olarak gördüğü dinamo kievi yenemeyerek beni de turnuvada yakmış oldu.

6. beşiktaş kaybetsin de sevinelim diye pusuda bekleyen yerli sporseverleri kısmen sevindiren maç.

ileri uçta mario gomez'in eksikliğini çok ciddi bir biçimde hissediyoruz. abubakar koşuyor, rakibi yoruyor gibi görünüyor ama hala bal yapmayan arı gibi.

bu arada beşiktaş yine frikikten atmış diyorlar.

7. halamın oğlunun sevinerek beni aramasını hatırlatan maç. yabancı takımlarla oynanan maçlarda biraz birlik beraberlik içerisinde olsak ne olur ki. bir şey kaybedeceğimizi sanmıyorum. her türk takımı sonuçta kazandıkça milli marşımızı çaldıracak, bayrağımızı dalgalandıracak. gurur kaynağımız olacaklar.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.