Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

26.08.2016 uefa avrupa ligi kura çekimi

paylaş araştır

1. fenerbahcemizin yine bizleri şaşırtmayarak son torba hariç çekebileceği ne güçlü takımları çektiği ve şampiyonlar ligine sözde giden beşiktaştan daha zorlu gruba düştüğümüz kura çekimidir.

tarihin en pahalı transferlerini yapan manchester united ı grup aşamasında çekmemiz bir bir bakıma iyi oldu, gruplardan sonra bir süre karşılaşmayacağız kendileri ile.

konyaspor ve osmanlıspora da başarılar dileyelim.özellikle osmanlısporun gruptan çıkacağını düşünüyorum.

2. isveçli patrik andersonun bir daha kura çekimine kesinlikle çağrılmaması gerektiğini gösteren kura çekimidir. son torbadan real madrid gelse şaşırmazdım.

3. 3 takımın da çıkabileceğini düşündüğüm kura çekimidir.

manu'nun asılacağını sanmıyorum, muhtemelen yedek kadroyla mücadele ederler, feyenoord iyi takım olsa da Fenerbahçe'ye nazaran kadrosu zayıf.

Konyaspor, aykut Kocaman'ın sıkıcı oyun tarzıyla tam Avrupa'da iş yapacak takım, grupları da öyle ahım şahım değil, ikincilik bekliyorum.

osmanlıspor'a gelirsek de, en iyi kurayı çektiler. namağlup hocalarını da düşününce ilk 2 olmaları sürpriz olmaz.

4. grupların belli olduktan sonra maç fikstürlerinin de çok önemli olduğu, özellikle son hafta içeride manu ile oynamamız durumunda bize avantaj sağlayacağını düşündüğüm kura.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.