Türkiye'nin memur portalı

Oturum aç Oturum aç Üye ol Üye ol Parolamı unuttum Parolamı unuttum

26.01.2017 fenerbahçe vs galatasaray maçı

paylaş araştır

1. yine çift maç oynanacak olan euroleague de 20.hafta mücadelesi olarak oynanacak ve fenerbahçenin sahasında rahat kazanmasını beklediğimiz mücadele.

2. Göksenin ve erginin yine baştan sona provakotörlük yapacağı ama yenilerek kös kös evinin yolunu tutacağı maç.sahamızda hele hele bu maçı kesinlikle vermeyiz diye düşünüyorum.

3. galatasarayın kazanmak için elinden geleni yapacağı,fenerbahçenin kesinlikle hafife almaması gereken ve doping yapsana tezahüratına erginin bu sefer anons isteyemeyeceği maç.

4. kaybedeceğimiz karşılaşma.

(Bkz: öğrenilmiş çaresizlik)(Bkz: abv)
  5. Ilk çeyreği Galatasaray'ın 27-19 önde kapattığı maç. Inanılmaz üçlük yüzdesi ile oynuyor gs.her zaman bu kadar sokamaz.

6. Galatasaray'ın ilk yarısını 54-41 önde kapattığı maç. Böle bir yüzde yok, böyle bir bal yok. Her attıklarını sokuyırlar neredeyse.

7. Üçüncü çeyreği Galatasaray'ın 66-64 önde kapattığı maç.abartı şutlar girmeyip normale dönünce fark eridi doğal olarak.

8. Bitime 5 dakika kala 73-73 e gelen maç. Haydi fener !

9. Bobby nin üçlüğü , Vesely nin aldığı hücum faul datomenin ikide ikisi , bitime 22 saniye kala 84-80 e gelen maç.

Bir de blok! İşte böyle her sene böyle !

10. 85-80 kazandığımız maç. Zor oldu ama güzel oldu. Cska ya 21 sayı geriden gelmişiz, kendi sahamızda Galatasaray'a mı geri gelmeyeceğiz.

Entry yazmanız için üye olmanız gerekmektedir. Üye olmak için tıklayın, üye iseniz lütfen oturum açın.